7 C
Olsztyn
środa, 28 lutego, 2024
reklama

Warmińsko-Mazurska Policja nie do pokonania na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych

PiszWarmińsko-Mazurska Policja nie do pokonania na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych

Artykuł: “Monolitowa Siła: Policjanci z Warmii i Mazur Najlepsi w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych”

reklama

W reprezentacyjnych zawodach siłowych nie warzą się polityki i podziały, tylko siła i determinacja. Ostatnie Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Martwym Ciągu, które odbyły się we Wrocławiu na pewno tego dowiodły. W zwycięskim składzie wyróżniali się policjanci z dwóch garnizonów – Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie, Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi i Piszu, którzy razem reprezentowali Polską Policję.

W zaszczytnym zadaniu przedstawienia naszego kraju, warmińsko-mazurscy policjanci pokazali dzielność, siłę i wytrzymałość, które zdecydowanie wyniosły ich na szczyt. We Wrocławiu bowiem, nasi odważni agenci nie znaleźli dla siebie równych – okazali się absolutnie niezwyciężeni.

reklama

Martwy ciąg, będący jednym z najcięższych testów siły, wytrzymałości i determinacji, to dyscyplina siłowa polegająca na podnoszeniu ciężaru od ziemi do pełnego wyprostu ciała przy zachowaniu nienaruszonej postawy pleców. Co ważne, Mistrzostwa Polski w tej konkurencji stanowią jednocześnie przegląd gotowości i zdolności służb mundurowych do sprostania ciężkim i niebezpiecznym sytuacjom, jakie mogą napotkać na służbie.

Warmińsko-Mazurscy policjanci zdobyli szereg nagród, a zwieńczeniem ich triumfu było zdobycie tytułu tegorocznego Mistrza Polski Służb Mundurowych w Martwym Ciągu. Swój wkład w to historyczne zwycięstwo mieli zarówno doskonale przygotowani indywidualni zawodnicy, jak i zespół, który swoją determinacją i zgraniem udowodnił, że jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Każdy prestiżowy sukces jest następstwem niezwykłej pracy i wysiłku, a zwycięstwo na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych stanowi dowód tego, jak wysokie kompetencje posiadają polskie służby mundurowe, szczególnie nasze siły policyjne z Warmii i Mazur.

reklama

To zwycięstwo nie tylko utwierdza reputację naszych służb jako niezwykle kompetentnych, ale również pokazuje, że są one nieustępliwe i gotowe do sprostania każdemu wyzwaniu – a to jest właśnie cecha, której oczekujemy od naszych funkcjonariuszy.

Gratulujemy sukcesu naszym policjantom i cieszymy się na kolejne ich triumfy.

źródło: KPP Pisz

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia