-1 C
Olsztyn
niedziela, 25 lutego, 2024
reklama

Elbląska zapominalstwo skończyło się policyjnym zgłoszeniem

ElblągElbląska zapominalstwo skończyło się policyjnym zgłoszeniem

Niedawno doszło do niecodziennej sytuacji w Elblągu. Jedna z mieszkanki miasta zgłosiła na policję kradzież swego portfela i kluczyków do samochodu. Jak się okazało, całe zajście miało znacznie mniej dramatyczny przebieg, niż wskazywały na to informacje w zgłoszeniu.

reklama

Pani z Elbląga zgłosiła, że niejaki nieznany sprawca ukradł jej torebkę zawierającą portfel i kluczyki do samochodu. Z portfela miały zniknąć: dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny oraz dwie karty bankomatowe. Zdarzenie miało miejsce 7 lipca.
However, subsequent events took a rather unexpected turn.

Jak się okazało, całe zgłoszenie było niepotrzebne. Kluczyki do samochodu zostały odnalezione w salonie kosmetycznym, który Pani wcześniej odwiedziła. Co więcej, po odnalezieniu kluczyków i otwarciu samochodu, zgłaszająca odnalazła swoją torebkę zawierającą wszelkie “skradzione” przedmioty. Okazało się, że najprawdopodobniej roztargnienie było prawdziwym przestępcą w tej historii.

reklama

Nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, przypomina, że wakacyjny czas, który często wiąże się ze zmiennością codziennych rutyn, może sprzyjać roztargnieniom.

Ta sytuacja stanowi doskonały przypomnienie dla nas wszystkich, by podczas letniego sezonu urlopowego zachować czujność i pamiętać o bezpiecznym przechowywaniu swoich wartościowych rzeczy. Fortuna sprzyja roztargnionym, ale lepiej nie testować jej cierpliwości. W końcu nie zawsze można liczyć na takie szczęśliwe zakończenie, jak w opisanym przypadku.

źródło: KMP Elbląg

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia