fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 22 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Poszukiwanie świadków śmiertelnego potrącenia na ul. Żołnierskiej. Śledczy zmieniają wersję wydarzeń

Wiadomości Poszukiwanie świadków śmiertelnego potrącenia na ul. Żołnierskiej. Śledczy zmieniają wersję wydarzeń

Policjanci oraz prokurator nadzorujący sprawę proszą o kontakt osoby, które były bezpośrednimi świadkami wypadku na ul. Żołnierskiej, a w szczególności kierowcę srebrnej Skody Octavii, który w chwili potrącenia pieszego jechał od strony ul. Wyszyńskiego w kierunku ul. Dworcowej. Kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu: 089 522 35 61 lub 089 522 35 50.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło w piątek (21.10.2016) około godz. 21:00 na ul. Żołnierskiej w Olsztynie. Potrącony 33-latek został zabrany do szpitala, jednak obrażenia były na tyle poważne, że nie dało się go uratować.

Wstępne zeznania świadka wskazywały na to, że pieszy wszedł na jezdnię poza miejscem wyznaczonym wprost pod nadjeżdżającego VW Golfa. Jednak policjanci i prokurator, którzy od samego początku zajęli się wyjaśnianiem sprawy, dotarli m.in. do nagrania monitoringu, który podważył wersję jednego ze świadków.

Dotychczas zebrane dowody wskazują na to, że pieszy w chwili zdarzenia znajdował się na przejściu dla pieszych, a kierowca VW Golfa jechał najprawdopodobniej z nadmierną prędkością.

Policjanci oraz prokurator nadzorujący sprawę proszą o kontakt osoby, które były bezpośrednimi świadkami piątkowego wypadku na ul. Żołnierskiej, a w szczególności kierowcę srebrnej Skody Octavi, który w chwili potrącenia pieszego jechał od strony ul. Wyszyńskiego w kierunku ul. Dworcowej.

Kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu: 089 522 35 61 lub 089 522 35 50.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

9 KOMENTARZE

  1. z tego co wiem , to w dniu zdarzenia zeznawał świadek który widział całe zdarzenie i zeznał że poszkodowany był z psem na pasach a auto jechało bardzo szybko i sprawiało wrażenie jakby kierowca nie widział pieszych na przejściu (może odbieral telefon albo smsa?, bo i takie rzeczy się widzi u kierowców). Napewno pieszy nie wtargnął na jezdnię i napewno był na pasach.

  2. Dlaczego informacja w mediach o wypadku pojawiła się po trzech dniach? dlaczego nic nie pisze się o kierowcy pojazdu ? dlaczego mając nagrania z monitoringu poszukuje się świadków?

  3. Na cholere jest wogole wydana taka kupa kasy na monitoring w Olsztynie skoro nadaje on sie do dupy.kolejny wypadek i standardowo nic z monitoringu.szkoda ze jak chodzi o wlepianie mandatów to widac z kamer wszystko co trzeba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: