23 C
Olsztyn
wtorek, 18 czerwca, 2024
reklama

Były dziennikarz TVP będzie jeździł po Mazurach namawiając do udziału w wyborach

GiżyckoByły dziennikarz TVP będzie jeździł po Mazurach namawiając do udziału w wyborach

Startuje Mazurski Mobilny Klub Obywatelski. Ma edukować zarówno mieszkańców jak i turystów z praworządności, demokracji i dezinformacji. Inicjatorem akcji jest były dziennikarz TVP i do niedawna wiceburmistrz Kętrzyna Maciej Wróbel.

reklama

-Za chwilę koniec roku szkolnego i pierwszy dzień wakacji, ale my nie będziemy mieli wakacji. To będzie czas wytężonej pracy – mówi Maciej Wróbel, obecnie rzecznik warmińsko-mazurskiej PO. – Będziemy namawiać do Obywatelskiej Kontroli Wyborów, ale będziemy też rozmawiać o demokracji, o inflacji, o kryzysie i potrzebach ludzi. Będziemy co tydzień w innym mieście – dodaje Wróbel.

Specjalnie oklejony bus będzie co tydzień w innym mazurskim mieście. Towarzyszyć Wróblowi będą znani politycy Platformy Obywatelskiej.

reklama

-Prawo i Sprawiedliwość od 8 lat niszczy nasz kraj, musimy wygrać nie dla wygranej tylko po to by naprawić Polskę – mówi Bartłomiej Kłoczko, wójt gminy Kruklanki.

Podczas spotkań będzie można dołączyć do Obywatelskiej Kontroli Wyborów. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę o 12.00 w giżyckiej Ekomarinie.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

11 KOMENTARZY

11 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Przemas
2 lipca 2023 23:49

Czerwone dziadostwo – tfu!

Zdzich
25 czerwca 2023 17:24

Walić wszystkie partie. Złodzieje.

Polecane