fbpx
16 C
Olsztyn
sobota, 23 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Kobieta odnaleziona w domu wypełnionym gazem

OstródaKobieta odnaleziona w domu wypełnionym gazem

Zdecydowane działania funkcjonariuszy policji z Dąbrówna przyczyniły się do ocalenia życia kobiety. Nieprzytomna, została znaleziona w jednym z pomieszczeń swojego domu. Alarmujące informacje, które policjanci otrzymali, pochodziły od znajomych kobiety, którzy byli zaniepokojeni jej nieobecnością.

reklama

Interwencja na miejscu zdarzenia

W czwartek, 1 czerwca 2023 roku Posterunek Policji w Dąbrównie został poinformowany o potencjalnym zagrożeniu życia jednej z mieszkanek gminy. Funkcjonariusze udali się natychmiast pod wskazany adres, gdzie według zgłoszenia miał być odczuwalny silny zapach gazu.

Policjanci po przybyciu na miejsce natychmiast weszli do budynku i przeprowadzili sprawdzenie wszystkich pomieszczeń. W jednym z nich odnaleźli nieprzytomną kobietę. Dodatkowo, w domu odkryli otwartą butlę, z której ulatniał się gaz. Stężenie gazu w pomieszczeniu było wysokie i stanowiło realne zagrożenie dla życia i zdrowia.

reklama
Skandaliczna nieodpowiedzialność za kierownicą: pijana kobieta uderzyła w słup

Zdecydowane działania ocaliły życie

Policjanci bez wahania otworzyli okna i drzwi, odcięli dopływ gazu i rozpoczęli udzielanie pierwszej pomocy nieprzytomnej kobiecie. Po przybyciu strażaków poszkodowana została wyniesiona na zewnątrz i przekazana zespołowi karetki pogotowia. Dzięki determinacji i zdecydowanym działaniom post. Kamila Karpińskiego i sierż. Radosława Sztukowskiego życie kobiety zostało ocalone.

Wszystkie okoliczności tego zdarzenia są wyjaśniane przez służby śledcze.

reklama

źródło: KPP Ostróda

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Kierowca przekroczył prędkość o 96 km/h na krajowej S7: wysokie sankcje za niebezpieczną jazdę

Skandaliczna nieodpowiedzialność za kierownicą: pijana kobieta uderzyła w słup