16 C
Olsztyn
niedziela, 14 kwietnia, 2024
reklama

Tragiczny wypadek z BMW zakończył życie 22-letniego motocyklisty

BartoszyceTragiczny wypadek z BMW zakończył życie 22-letniego motocyklisty

Tragiczny wypadek zakończył życie 22-letniego motocyklisty w gminie Bisztynek. Młody mężczyzna zderzył się czołowo z samochodem BMW, którym kierowała 42-letnia kobieta. Na miejscu wypadku, mimo natychmiastowej reanimacji, młodego mężczyznę nie udało się uratować. Policja prowadzi dalsze czynności, aby ustalić przyczyny tego wstrząsającego zdarzenia.

reklama

Wypadek miał miejsce w czwartek (25.05.2023 r.), około godz. 17:40 na drodze gruntowej prowadzącej z miejscowości Wozławek do Gromki w gminie Bisztynek. Motocyklista zderzył się czołowo z BMW. Pomimo natychmiastowych starań ekipy medycznej, które rozpoczęły reanimację na miejscu, życia młodego mężczyzny nie udało się uratować.

reklama

Na polecenie prokuratora ciało motocyklisty zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Z kolei 42-letnia kierująca BMW, która była na miejscu z dwójką pasażerów, została przewieziona do szpitala. Po przebadaniu, kobieta została wypisana do domu, jako że nie odniosła poważnych obrażeń. Szczęśliwie, również pasażerom BMW nic się nie stało.

Policja przeprowadziła oględziny miejsca wypadku, a oba pojazdy zostały przewiezione na parking strzeżony. Wstępne ustalenia sugerują, że 22-letni mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, co doprowadziło do zjechania na przeciwny pas ruchu i czołowego zderzenia z BMW. Śledczy kontynuują prace w celu pełnego ustalenia okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Tragiczny wypadek z BMW zakończył życie 22-letniego motocyklisty wypadek Bartoszyce, Wiadomości, zShowcase

źródło: KPP Bartoszyce

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia