fbpx
15 C
Olsztyn
piątek, 22 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Tragiczny wypadek z BMW zakończył życie 22-letniego motocyklisty

BartoszyceTragiczny wypadek z BMW zakończył życie 22-letniego motocyklisty

Tragiczny wypadek zakończył życie 22-letniego motocyklisty w gminie Bisztynek. Młody mężczyzna zderzył się czołowo z samochodem BMW, którym kierowała 42-letnia kobieta. Na miejscu wypadku, mimo natychmiastowej reanimacji, młodego mężczyznę nie udało się uratować. Policja prowadzi dalsze czynności, aby ustalić przyczyny tego wstrząsającego zdarzenia.

reklama

Wypadek miał miejsce w czwartek (25.05.2023 r.), około godz. 17:40 na drodze gruntowej prowadzącej z miejscowości Wozławek do Gromki w gminie Bisztynek. Motocyklista zderzył się czołowo z BMW. Pomimo natychmiastowych starań ekipy medycznej, które rozpoczęły reanimację na miejscu, życia młodego mężczyzny nie udało się uratować.

reklama

Na polecenie prokuratora ciało motocyklisty zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Z kolei 42-letnia kierująca BMW, która była na miejscu z dwójką pasażerów, została przewieziona do szpitala. Po przebadaniu, kobieta została wypisana do domu, jako że nie odniosła poważnych obrażeń. Szczęśliwie, również pasażerom BMW nic się nie stało.

Uderzenie w drzewo, później dachowanie. Sarna mogła przyczyną groźnego wypadku?

Policja przeprowadziła oględziny miejsca wypadku, a oba pojazdy zostały przewiezione na parking strzeżony. Wstępne ustalenia sugerują, że 22-letni mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, co doprowadziło do zjechania na przeciwny pas ruchu i czołowego zderzenia z BMW. Śledczy kontynuują prace w celu pełnego ustalenia okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

reklama
Tragiczny wypadek z BMW zakończył życie 22-letniego motocyklisty wypadek Bartoszyce, Wiadomości, zShowcase

źródło: KPP Bartoszyce

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Niebezpieczny incydent na jeziorze Ukiel. 57-latek motorówką wpłynął na brzeg

Sąd w Olsztynie utrzymuje tymczasowe aresztowanie za w którym zginęło rodzeństwo