fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 16 stycznia, 2021

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

3,5 kg marihuany nie trafi na rynek. Policjanci zatrzymali 22-latka

Wiadomości 3,5 kg marihuany nie trafi na rynek. Policjanci zatrzymali 22-latka

Kryminalni z Ełku zabezpieczyli ponad 3,5 kg marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 100 tys. złotych. Narkotyki posiadał 22-letni mieszkaniec jednej z miejscowości w gminie Ełk. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

Funkcjonariusze zajmujący się ujawnianiem i zwalczaniem przestępczości narkotykowej w efekcie intensywnej pracy ustalili, że młody mieszkaniec gminy Ełk może posiadać środki odurzające. Policjanci skrupulatnie zbierali informacje w tej sprawie i ostatecznie podjęli decyzję o konieczności ich zweryfikowania. Do zatrzymania 22-latka doszło po tym, jak w jego mieszkaniu w trakcie przeprowadzonego przeszukania policjanci znaleźli w worku foliowym narkotyki.

Dalsze działania policjantów przyczyniły się do zabezpieczenia łącznie ponad 3,5 kg narkotyku. Przeprowadzone przez specjalistów badanie wskazało, że zabezpieczone substancje to marihuana. Czarnorynkowa wartość tych narkotyków ponad 100 tys. złotych.

22-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Przyznał, że marihuana należała do niego i sam ją wcześniej uprawiał. W świetle obowiązujących przepisów za ten czyn grozi kara nawet do 10 la pozbawienia wolności. Podejrzany został objęty dozorem policyjnym.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x