21 C
Olsztyn
poniedziałek, 5 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Intensywne poszukiwania zaginionego. Gdzie jest Bartłomiej Sołohub?

WiadomościIntensywne poszukiwania zaginionego. Gdzie jest Bartłomiej Sołohub?

Policjanci z I Komisariatu Policji w Gdańsku intensywnie prowadzą poszukiwania Bartłomieja Sołohuba, zaginionego od minionego wtorku. Według zgłoszenia oraz ustaleń prowadzonych przez funkcjonariuszy, mężczyzna mógł udać się na teren województwa warmińsko-mazurskiego lub podlaskiego.

reklama

Bartłomiej Sołohub to mężczyzna o szczupłej budowie ciała i wzroście 183 cm. Posiada niebieskie oczy i krótkie włosy. Wyróżniającą cechą są tatuaże, które posiada na plecach, brzuchu i prawej ręce, a także tatuaż z motywem wilka na łydce. Gdy ostatni raz był widziany, miał na sobie ciemne wierzchnie ubrania, szarą bluzę z kapturem i czarną czapkę z daszkiem. Możliwe, że porusza się na rowerze marki Rockrider, który ma zamocowane sakwy.

Policja apeluje do wszystkich osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Bartłomieja Sołohuba, o niezwłoczny kontakt. Szczegóły można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer komisariatu 47 741 67 22, na numer alarmowy 112, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres komendant.kp1@gd.policja.gov.pl.

reklama
Zaginął helikopter, który leciał do hotelu? Szokujący zwrot akcji poszukiwawczej [AKTUALIZACJA]

Każda, nawet najmniejsza informacja może okazać się kluczowa dla odnalezienia zaginionego. Policja gwarantuje pełną dyskrecję i anonimowość informatorów. Przypominamy, że za przekazanie fałszywych informacji grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

O wszelkich postępach w sprawie będziemy informować na bieżąco.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
lolo
12 maja 2023 19:20

wisi gdzies w lesie

Popularne
Ogłoszenia

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej 18-latki

Zaginiony 36-latek z Olsztyna: Policja prowadzi poszukiwania Władysława Kubackiego