12 C
Olsztyn
piątek, 2 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zderzenie samochodu osobowego z karetką

EłkZderzenie samochodu osobowego z karetką

Dzisiaj, 12 maja, na trasie nr 16 Orzysz – Ełk doszło do zderzenia samochodu osobowego i karetki pogotowia. W wyniku zdarzenia ruch na drodze był utrudniony.

reklama

Karetka, przewożąca pacjenta, zderzyła się z samochodem osobowym w pobliżu skrzyżowania do miejscowości Strzelniki. Według wstępnych raportów, łącznie pojazdami podróżowało sześć osób – jedna w samochodzie osobowym, pięć w ambulansie.

Na szczęście, wszystkie osoby zaangażowane w wypadek pozostały na miejscu zdarzenia po przebadaniu przez personel medyczny. Pacjent, który był transportowany karetką, został przetransportowany do szpitala w Giżycku za pomocą karetki zastępczej.

reklama

Na miejscu zdarzenia interweniowały siły i środki OSP Orzysz, JRG Pisz, JRG Ełk, ZRM Orzysz oraz policja. Działania służb ratunkowych były skoordynowane i sprawnie przeprowadzone, co zapewne przyczyniło się do uniknięcia poważniejszych konsekwencji tego zdarzenia.

Autobus komunikacji publicznej i chevrolet zderzyły się w centrum Olsztyna

Przyczyny wypadku są obecnie badane przez policję. Droga była przez kilka godzin zablokowana, co spowodowało utrudnienia w ruchu.

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia

Pędzący samochód wyrwał przydrożną latarnię

Młody kierowca dachował na drodze szutrowej. Prawo jazdy odebrał dwa tygodnie temu