13 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Zderzenie samochodu osobowego z karetką

EłkZderzenie samochodu osobowego z karetką

Dzisiaj, 12 maja, na trasie nr 16 Orzysz – Ełk doszło do zderzenia samochodu osobowego i karetki pogotowia. W wyniku zdarzenia ruch na drodze był utrudniony.

reklama

Karetka, przewożąca pacjenta, zderzyła się z samochodem osobowym w pobliżu skrzyżowania do miejscowości Strzelniki. Według wstępnych raportów, łącznie pojazdami podróżowało sześć osób – jedna w samochodzie osobowym, pięć w ambulansie.

Na szczęście, wszystkie osoby zaangażowane w wypadek pozostały na miejscu zdarzenia po przebadaniu przez personel medyczny. Pacjent, który był transportowany karetką, został przetransportowany do szpitala w Giżycku za pomocą karetki zastępczej.

reklama

Na miejscu zdarzenia interweniowały siły i środki OSP Orzysz, JRG Pisz, JRG Ełk, ZRM Orzysz oraz policja. Działania służb ratunkowych były skoordynowane i sprawnie przeprowadzone, co zapewne przyczyniło się do uniknięcia poważniejszych konsekwencji tego zdarzenia.

Przyczyny wypadku są obecnie badane przez policję. Droga była przez kilka godzin zablokowana, co spowodowało utrudnienia w ruchu.

reklama

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane