22 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Znaleziono zwęglone ciało człowieka przy Plaży Miejskiej [AKTUALIZACJA]

OlsztynZnaleziono zwęglone ciało człowieka przy Plaży Miejskiej

W piątek, 12 maja 2023 r., podczas gaszenia pożaru ściółki leśnej przy ulicy Kapitańskiej w Olsztynie, strażacy natknęli się na makabryczne odkrycie. W obszarze, na którym spłonęło około 10 metrów lasu, odkryto zwęglone zwłoki mężczyzny. Do tej pory nie jest znana tożsamość zmarłego ani przyczyna jego śmierci.

reklama

Pożar wybuchł na obszarze leśnym przy ulicy Kapitańskiej, gdzie trzy zastępy straży pożarnej szybko interweniowały, aby opanować płomienie. Akcja gaszenia była skomplikowana i wymagała dużej determinacji strażaków. Podczas tej operacji natknęli się na szokujący widok – ciało mężczyzny.

Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna był w wieku kilkudziesięciu lat. Na razie nie jest znane, czy miał jakikolwiek związek z pożarem. Czy zginął w wyniku pożaru, czy też miał jakieś inne obrażenia? Czy był zaangażowany w wybuch pożaru, czy znalazł się po prostu w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie? Te pytania na razie pozostają bez odpowiedzi.

reklama

Na prośbę prokuratora, sekcja zwłok zostanie przeprowadzona po weekendzie, aby ustalić dokładną przyczynę śmierci. Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów, co utrudnia identyfikację. Dodatkowo, zwłoki były na tyle zwęglone, że na chwilę obecną nie można stwierdzić, czy miał jakiekolwiek obrażenia przed pożarem.

Policja, pod nadzorem prokuratora, przeprowadza dogłębne śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny oraz ewentualnych powiązań z pożarem. W tym celu sprawdzane są również ewentualne zapisy z monitoringu. Władze apelują do osób, które mogłyby posiadać jakiekolwiek informacje na ten temat, o kontakt.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
berek
13 maja 2023 17:06

Olsztyn się rozwija,bdją kolejne schonisko dla bezdomnych

lolo
13 maja 2023 09:59

pewnie zadarl z git ludzmi

Polecane