fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Kurierski podstęp – kradli przesyłki, przywłaszczali za nie pieniądze

OlsztynKurierski podstęp - kradli przesyłki, przywłaszczali za nie pieniądze

Takie zarzuty usłyszeli dwaj mieszkańcy Olsztyna, których zatrzymali miejscy funkcjonariusze. Miało to być rozwiązanie ich problemów finansowych.

reklama

Michał T., jako pracownik firmy kurierskiej, wynosił z magazynu paczki, które następnie przekazywał swojemu wspólnikowi – podaje Komenda Miejska Policji w Olsztynie. Kamil J. jeździł do odbiorców i pobierał w zamian za nie pieniądze. Działając w ten sposób w kilka dni udało im się zarobić 3 tys. złotych, którymi podzielili się po połowie.

W miniony piątek policjantom udało się ustalić tożsamość obu mężczyzn. Jeden z nich został zatrzymany rano w pracy, drugi chwilę później na terenie miasta. Obaj mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstwa wspólnie i w porozumieniu, do których się przyznali. Obaj tłumaczyli się trudną sytuacją finansowa.

reklama
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości

Za kradzież i przywłaszczenie pieniędzy grozi im kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
28 września 2015 18:23

A tobie o co chodzi.?

Piotrek
27 września 2015 17:55

To niech policja ruszy swoje skorumpowane brudne dupy i weźmie się za robote!!!!

Polecane
Ogłoszenia
Jak prawidłowo zareagować, gdy zgubimy kartę do bankomatu?
Uroczystość nadania Chorągwi Wojska Polskiego żołnierzom 2 Batalionu Czołgów w Ostródzie
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji