27 C
Olsztyn
środa, 17 lipca, 2024

365 dni bez ładowania: rewolucyjna szczoteczka Nandme NX 7000

Gdy pewnego ranka wycisnąłem pastę do zębów i włożyłem głowicę szczoteczki do ust, okazało się, że moja elektryczna szczoteczka do zębów jest rozładowana. Po niechętnym umyciu zębów ręcznie nie mogłem znaleźć ładowarki do naładowania szczoteczki… Ile razy przeżyłeś taką sytuację? Soniczna szczoteczka elektryczna Nandme NX 7000 ma żywotność 365 dni, co ułatwia codzienne mycie zębów bez potrzeby częstego ładowania.

Naładuj raz, używaj przez 365 dni

Soniczna szczoteczka elektryczna NX 7000 wyposażona jest w opatentowaną technologię “centralnego osiowego silnika sonicznego”, która pozwala na żywotność do 365 dni i wymaga ładowania tylko raz w roku. Długi czas pracy baterii w pełni spełnia potrzeby osób podróżujących służbowo i turystów, skutecznie rozwiązując problem z częstym ładowaniem.

Potężna siła czyszczenia dla czystszej jamy ustnej

NX 7000 posiada najnowocześniejszą technologię sonicznych silników z 41 000 wibracjami na minutę, co zapewnia mocne i stabilne działanie, gwarantując dogłębne czyszczenie zębów. Dzięki temu nie tylko zauważysz mniej kamienia nazębnego, ale również będziesz się cieszyć bielszymi zębami.

15 trybów dla zaspokojenia różnych potrzeb mycia zębów

W porównaniu z innymi elektrycznymi szczoteczkami do zębów w tej samej kategorii cenowej NX 7000 oferuje więcej trybów mycia: pięć funkcjonalnych trybów — delikatny, czyszczenie, wybielanie, polerowanie i masaż oraz trzy regulowane siły — mocna, średnia i słaba. Łącznie 15 trybów mycia zębów, które zaspokoją różne potrzeby użytkowników.

Rozwiązanie problemu kupowania końcówek

Zazwyczaj elektryczne szczoteczki do zębów są wyposażone tylko w 2 końcówki szczoteczkowe, a po sześciu miesiącach konieczne jest dokupienie nowych. Wówczas konsument napotyka na trudności związane z drogimi końcówkami, kłopotliwym procesem zakupu, dodatkowymi opłatami kurierskimi i innymi przeszkodami, a także może się zdarzyć, że marka zostanie zamknięta, a końcówki szczoteczkowe nie będą już dostępne. NX 7000 jest wyposażona w 12 końcówek szczoteczkowych, które wystarczają na trzy lata, rozwiązując problem osobnego zaku końcówek oraz obaw związanych z ich brakiem.

Trzyletnia bezpłatna usługa wymiany

Ta szczoteczka oferuje także trzyletnią bezpłatną usługę wymiany. Jeśli wystąpią problemy z jakością produktu, nie musisz go odsyłać — aby skorzystać z tej usługi, wystarczy nagrać wideo i przesłać je do obsługi klienta.

Mocna soniczna szczoteczka elektryczna NX 7000 w obniżonej cenie

Cena sonicznej szczoteczki elektrycznej NX 7000 została obniżona. Już teraz przy zamówieniu na AliExpress możesz uzyskać rabat i kupić ją za jedyne 28.99 USD. Pamiętaj, żeby podczas finalizacji zamówienia użyć kodu NX7000P554, który obniży wartość zamówienia o 5 $. Korzystając z tej oferty, otrzymasz dodatkowo dwa pudełka nici dentystycznej.