-1 C
Olsztyn
niedziela, 25 lutego, 2024
reklama

Ekipa TVN “Uwaga!” będzie szukać tematów w Olsztynie

OlsztynEkipa TVN "Uwaga!" będzie szukać tematów w Olsztynie

Zespół dziennikarzy z popularnego programu telewizyjnego TVN “Uwaga!” powraca na drogi Polski w swoim charakterystycznym busie #tematdlauwagi. Tym razem reporterzy zawitają do stolicy województwa warmińsko-mazurskiego.

reklama

Spotkanie z dziennikarzami w Olsztynie

Chętni do rozmów z ekipą “Uwagi!” będą mieli okazję spotkać się z nią 12 maja na parkingu przy skrzyżowaniu ulic Szrajbera i Mochnackiego. Dziennikarze będą dostępni od godziny 12:00. Są gotowi wysłuchać wszystkich, którzy zgłoszą się z interesującymi tematami.

Ekipa zaznacza, że każda historia ma szansę stać się kolejnym gorącym tematem w nadchodzących odcinkach popularnego show.

reklama

Show TVN

“Uwaga!” to popularny polski program telewizyjny, który koncentruje się na ważnych społecznych i aktualnych tematach. Jego celem jest poruszenie kwestii, które mają wpływ na życie codzienne Polaków, w celu zwiększenia świadomości i wywołania dyskusji na temat znaczących problemów.

Program przedstawia reportaże dziennikarskie, w których reporterzy TVN “Uwaga!” dogłębnie badają wybrane tematy, rozmawiają z ekspertami i bezpośrednio z osobami dotkniętymi przez dane zjawisko. Dzięki temu widzowie mają szansę poznać różne perspektywy i zyskać pełniejsze zrozumienie prezentowanych zagadnień.

źródło: TVN UWAGA!

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

10 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Dominika
4 maja 2023 13:05

Dobrze, ze podaliscie bledna date, dzieki ze przez was nie skorzystam.

Paul Mark
3 maja 2023 11:11

Wydarzenie ! TVNienawiść zawitała do Olsztyna Brakuje jedynie do tandemu “obiektywizmu” Gazety Wybiórczej. Linia tego komunistycznego ogłupiacza jest znana od chwili założenia przez SBecką agenturę. Czego można oczekiwać ? Kolejnych paszkwili na Polskę i Polaków. Od dezinformacji o Papieru ,współudziale w mordowaniu żydów ,nędzy inflacji i totalnej uczciwości PO. Informacje są podawane przez resortowych agenturalnych dziennikarzy kraśki stokrotki wernery i tym podobnych. POst bolszewicki elektorat mocna zakorzeniony w Olsztynie został zapewne wybrany celowo by przygotować kolejną prowokację. Nie mam co do tego cienia wątpliwości.

Polecane
Ogłoszenia