17 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Jak wygląda inteligentne miasto? Kongres Smart w Olsztynie

OlsztynJak wygląda inteligentne miasto? Kongres Smart w Olsztynie

Innowacyjność, nowoczesność, funkcjonowanie w zgodzie z przyrodą – tym powinny charakteryzować się współczesne inteligentne miasta. Już za kilka dni dyskutować o nich będzie można także w Olsztynie.

reklama

Czwarta w tym roku odsłona Ogólnopolskiego Kongresu Smart – Inteligentne Miasta odbędzie się w stolicy Warmii i Mazur. To okazja do dyskusji, w której wezmą udział samorządowcy, naukowcy, przedstawiciele biznesu.

Kongres to szansa na odpowiedź na szereg ważnych pytań – zachęcają do uczestnictwa miejskie władze. – Uczestnicy będą się zastanawiać nad tym, czy regiony z północnej Polski dążą do polepszenia życia mieszkańców poprzez stosowanie inteligentnych rozwiązań dla miejskiej energetyki, infrastruktury oraz transportu? Czy pojawiają się nowe nowe technologie kierowane do inteligentnych miast i jak są wykorzystywane? Jak oszczędzać energię elektryczną i cieplną w miastach i gminach?

reklama

Aby wziąć udział w kongresie, należy zarejestrować się do piątku, 25 września, za pośrednictwem strony internetowej (TUTAJ), przez e-mail promocja@successpoint.pl lub telefonicznie pod numerem 720 911 824 (Adriana Łączyńska).

Kongres odbędzie się w poniedziałek, 28 września, w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Władysława Trylińskiego 2 w godz. 10-16.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane