Zapraszamy Cię na weekend rabatów z okazji urodzin Galerii Warmińskiej!

GALERIA WARMIŃSKA

1000x482_wwwNadchodzący weekend (10-11 września) warto zarezerwować sobie na wypad do Galerii Warmińskiej, która z okazji drugich urodzin zaprasza na wyjątkowy konkurs, atrakcje dla dzieci i wyjątkowo udane zakupy z urodzinowymi rabatami! Zamiast tortu podarujemy gościom rabaty na zakupy, biżuterię i wycieczki, bony zakupowe!

W czasie świętowania urodzin, tj. 10 i 11 września niemal we wszystkich sklepach i punktach gastronomicznych w Galerii Warmińskiej będą obowiązywały urodzinowe rabaty, np. w sklepach z moda męską rabaty sięgną 30 proc. (tyle zaoferują klientom Wólczanka, Wistula, Recman) koszulę i krawat przy zakupie garnituru proponuje Kubenz.

Panie ubiorą się w nowe kolekcje taniej o 20 proc. (takie rabaty wprowadza Greenpoint, Monnari, Paryżanka, Patrizia Aryton, Pretty Girl, Sinsay i Femestage Eva Minge), w sklepach Morgan, Campione, Hilfiger, Pepe Jeans, Pierre Cardin ceny niektórych ubrań spadną o połowę. Medicine proponuje do 25 proc. zniżki na nową kolekcję. Tańsze, będą też dodatki i biżuteria (Coffret do 40 proc., Jubirex do 20 proc.) w sklepach z wyposażeniem wnętrz będzie taniej o 20 proc., w sklepach z odzieżą sportową i artykułami rekreacyjnymi rabaty będą wynosiły od 20 do 30 proc. (Regatta, 4F, Adidas), bieliznę taniej będzie można kupić do 20 proc. (Esotiq, Marilyn, Gatta, Triumph), do 50 proc. na drugą tańszą rzecz  (Julia Lingerie).  Fotojoker proponuje 50 proc. zniżki na zdjęcia natychmiastowe.

Zniżki do symulatora 9D sięgną 20 proc. Tych z państwa, którzy zdecydują się spędzić u nas więcej czasu i wziąć udział w przygotowanych losowaniach nagród zapraszamy do naszej strefy restauracyjnej. Zniżki przygotowały min. Gusto Cucina Italiana, Cepelin, KFC, North Fish, Mozaik, Mleczarnia Jerozolimska, Subway, Sushi KO, Frankie’s, Yogen Früz, Grycan.

Prosimy pamiętać, że każdy paragon powyżej 50 zł bierze udział w losowaniu nagród urodzinowych pod warunkiem zarejestrowania go na stoisku konkursowym.

Pula nagród sięga 100 000 zł. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Więcej szczegółów na www.galeria-warminska.pl

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Kamila Mielczarek
9 września 2016 08:51

Arkadiusz Mielczarek