3 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Właściciel zrozpaczony: auto za 4 tys. zł płonie, a dym widoczny na pół Olsztyna

OlsztynWłaściciel zrozpaczony: auto za 4 tys. zł płonie, a dym widoczny na...

Dzisiaj (02.04.2023), tuż przed godziną 15:00 na olsztyńskich Jarotach doszło do pożaru samochodu marki Renault. W wyniku zdarzenia pojazd spłonął doszczętnie, a kłęby czarnego dymu unosiły się wysoko w powietrze, będąc widocznymi z odległości kilku kilometrów.

reklama

*nagranie wideo płonącego auta

Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Witosa i Janowicza. Na szczęście, podróżujący w samochodzie mężczyźni wyszli z niego bez szwanku. Nasz fotoreporter, który znajdował się na miejscu, rozmawiał z właścicielem pojazdu. Mężczyzna, który miał około 30 lat, przyznał, że niedawno nabył samochód za kwotę 4 tys. złotych.

reklama

W związku z pożarem plany właściciela zostały niestety pokrzyżowane. Miał on jechać do Gdańska, jednak w wyniku zdarzenia nie było to możliwe. Mężczyzna przypuszcza, że przyczyną pożaru mogła być zapalona opona.

Na czas akcji gaśniczej ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo, co spowodowało utrudnienia w ruchu drogowym. W chwili obecnej, samochód zostaje ściągnięty z drogi przez lawetę.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

25 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Falisty
2 kwietnia 2023 23:02

Niekoniecznie auto za 4k to szrot, czasami takie auto jest utrzymane w lepszym stanie technicznym niż 3-letnie auto przedstawiciela handlowego.

Jsn
3 kwietnia 2023 16:54

Polak cebulak nawet porażki i tragedii zazdrość
..

Polecane
Ogłoszenia