25 C
Olsztyn
wtorek, 6 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Amelia Kuształa: Z Voice Kids do zespołu My3

OlsztynAmelia Kuształa: Z Voice Kids do zespołu My3

Z Dobrego Miasta pochodzi niezwykle utalentowana Amelia Kuształa, która w ostatnich miesiącach zrobiła prawdziwą furorę w polskim show-biznesie. Po występie w piątej edycji programu The Voice Kids, gdzie udało jej się zelektryzować trenerów swoim występem, teraz Amelia dostała się do odnowionego zespołu My3.

reklama

Początki w The Voice Kids

Amelia Kuształa, mająca 15 lat, ma już na swoim koncie wiele osiągnięć. Uczestniczyła w lokalnych konkursach wokalnych, gdzie niejednokrotnie stawała na podium. Podczas przesłuchań w ciemno w The Voice Kids, Amelia zaśpiewała piosenkę „Electric” z repertuaru Katy Perry, promującą film animowany „Pokemony”. Swoim wykonaniem zachwyciła trenerów, a wszystkie fotele odwróciły się w jej stronę. Nastolatka wybrała Dawida Kwiatkowskiego, który miał jej pomóc szlifować talent.

My3: odnowiony skład

Zespół My3, znany z anteny Telewizji Polsat, powraca z nowym składem, teamem producenckim i nowymi pomysłami, wśród których znajduje się wyjątkowa trasa koncertowa „My3 Show” obejmująca sześć największych miast w Polsce. Po kilkuletniej przerwie, zespół zorganizował casting pod hasłem „Ty też możesz zostać My3″, który trwał miesiąc. Ostatecznie do nowego składu dołączyły dziewczyny znane z programu „The Voice Kids”: Aleksandra „Sandi” Bruszkiewicz, Aleksandra „Ola” Gwazdacz i Amelia „Amelia” Kuształa.

reklama
Dzień dziecka w Mrągowie: "Wkrótce na scenie rozpierdzieli wszystko Popek"

Wsparcie od poprzedniego składu i nowa trasa koncertowa

Odnowiony zespół My3 będzie pod opieką wokalistek z poprzedniego składu, Julii Trojanowskiej i Natalii Klewicz, które utworzyły firmę producencką June Production. Wspierać je będzie również Karolina „Gefi” Rozum (Gefert) oraz agencja managementowa „Ten Fajny Managment” z siedzibą w Warszawie.

W kwietniu zespół My3 organizuje trasę koncertową „My3 Show”, na której wystąpią wokalistki z obydwóch składów zespołu. Będzie to ostatnia szansa, aby usłyszeć na żywo hity zespołu My3 w wykonaniu Natki, Julki i Gefi, a jednocześnie pierwsza okazja, aby poznać nowe członkinie zespołu. Koncertom będą towarzyszyć spotkania Meet & Greet, na których będzie można bliżej poznać zespół oraz stoisko oficjalnego sklepu z merchem.

reklama

Managerem zespołu jest Kamil Bernacki, a za kontent odpowiada firma June Production przy wsparciu firmy Ten Fajny Managment, która również odpowiada za oficjalny sklep zespołu. Trasa koncertowa „My3 Show” zapowiada się jako zachwycające, spektakularne muzyczne widowisko wypełnione niekwestionowanymi hitami i świetną zabawą.

Dzień dziecka w Mrągowie: "Wkrótce na scenie rozpierdzieli wszystko Popek"

Interakcja z młodą publicznością

My3 stawia na bliski kontakt z młodą publicznością, tworząc niezapomniane emocje i wspomnienia na długo po zakończeniu koncertów. Połączona siła aż sześciu dziewczyn z obydwóch składów zespołu zapewni, że każdy z fanów, nazywanych przez zespół „Mysia3kami”, będzie mógł cieszyć się niesamowitym widowiskiem i wspólnie spędzonym czasem.

Amelia Kuształa: przyszłość pełna możliwości

Dołączenie do zespołu My3 to kolejny krok w karierze młodej Amelii Kuształy, która ma przed sobą wiele możliwości rozwoju. Dzięki wsparciu doświadczonych koleżanek z zespołu i profesjonalnej ekipy zarządzającej, jej talent będzie mógł rozkwitać, a występy na wspólnej trasie koncertowej z pewnością przyczynią się do zdobycia jeszcze większej popularności.

Nie ma wątpliwości, że dla Amelii Kuształy przyszłość wygląda obiecująco. Zaczynając od występu w The Voice Kids, przez dołączenie do zespołu My3 i wspólną trasę koncertową, jej kariera nabrała tempa i z pewnością będziemy jeszcze wiele razy słyszeli o tej utalentowanej wokalistce z Dobrego Miasta.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia

Dzień dziecka w Mrągowie: "Wkrótce na scenie rozpierdzieli wszystko Popek"

Dzień dziecka w Mrągowie: "Wkrótce na scenie rozpierdzieli wszystko Popek"