23 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

Nowy letni rozkład lotów na lotnisku Olsztyn-Mazury w Szymanach

OlsztynNowy letni rozkład lotów na lotnisku Olsztyn-Mazury w Szymanach

Lotnisko Olsztyn-Mazury w Szymanach wprowadza nowy letni rozkład lotów, dzięki któremu pasażerowie zyskają dostęp do jeszcze większej liczby połączeń krajowych i międzynarodowych. Zmiany wejdą w życie z początkiem kwietnia i potrwają do końca października.

reklama

Nowe połączenia i linie lotnicze

Dzięki nowemu rozkładowi lotów z lotniska Olsztyn-Mazury, pasażerowie będą mieli możliwość skorzystania z nowych połączeń obsługiwanych przez różne linie lotnicze. Wśród nich znajdują się takie destynacje, jak Londyn, Berlin, czy Dortmund. Dodatkowo, w ofercie pojawią się także nowe połączenia krajowe, m.in. do Krakowa i Wrocławia.

Zwiększona częstotliwość lotów

Nowy letni rozkład lotów z lotniska Olsztyn-Mazury przewiduje również zwiększenie liczby połączeń na popularnych trasach, co pozwoli pasażerom na większy wybór terminów i dogodniejsze planowanie podróży. Na przykład, loty do Warszawy będą realizowane aż trzy razy dziennie.

reklama

Rozwój infrastruktury lotniska

W związku z wprowadzeniem nowego rozkładu lotów, lotnisko Olsztyn-Mazury planuje także rozbudowę swojej infrastruktury. W najbliższym czasie przewidziane są inwestycje w zakresie zwiększenia liczby stanowisk parkingowych, rozbudowy terminalu oraz ulepszenia obsługi pasażerów.

Wpływ na transport lotniczy w Polsce

Wprowadzenie nowego letniego rozkładu lotów z lotniska Olsztyn-Mazury wpisuje się w ogólnopolską tendencję wzrostu liczby połączeń lotniczych. W ostatnich latach transport lotniczy w Polsce odnotował znaczący wzrost, co przyczyniło się do zwiększenia liczby pasażerów korzystających z usług przewoźników oraz do rozbudowy infrastruktury lotniczej.

Wyzwania związane z pandemią

Mimo trwającej pandemii COVID-19, linie lotnicze i lotniska w Polsce kontynuują swoją działalność, dbając o bezpieczeństwo pasażerów i personelu. Wszystkie obowiązujące na lotniskach procedury sanitarne są przestrzegane, aby zapewnić optymalne warunki dla podróży.

reklama

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Andrzej
29 marca 2023 17:37

Gdzie ten Berlin?

Nina
28 marca 2023 13:50

To będzie prima aprilis

Polecane