Deszcz nagród z okazji drugich urodzin Galerii Warmińskiej

3
Deszcz nagród z okazji drugich urodzin Galerii Warmińskiej

2 urodziny galerii

Deszcz urodzinowych nagród czeka na tych, którzy od 3 do 11 września wydadzą w Galerii Warmińskiej co najmniej 50 zł. Z okazji 2 urodzin Galerii Warmińskiej wygrać można zagraniczne wycieczki, tablety, biżuterię, czy kursy angielskiego.

Wrzesień to czas urodzin Galerii Warmińskiej – w tym roku mijają dwa lata od otwarcia tego największego centrum handlowego na Warmii i Mazurach. Z tej okazji dla swoich klientów Galeria Warmińska przygotowała deszcz atrakcyjnych nagród m.in. biżuterię, vouchery do SPA, tablety, rowery, bony zakupowe, czy zagraniczne wycieczki. „Te nagrody może wygrać każdy, kto od 3 do 11 września zrobi zakupy za co najmniej 50 zł” – mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.

Aby wygrać nagrody posiadacz paragonu opiewającego na co najmniej 50 zł musi go zarejestrować na stanowisku u hostessy. W galerii ustawiono stoisko konkursowe tuż przy windzie panoramicznej, w którym można zarejestrować paragony. Niezależnie od tego, czy paragon opiewa na 50 zł, czy na wielokrotność tej kwoty klient otrzymuje za jeden paragon jeden kupon.  W czasie rejestracji paragonu jego właściciel od razu otrzymuje od hostessy kupon konkursowy wraz ze zdrapką. „W zdrapkach można wygrać m.in. bony na zakupy w Galerii Warmińskiej, lampiony, tablety, torby na zakupy,zestawy słuchwkowe, piknikowe, ksiażki, biżuterię m.in Swarovskiego ufundowaną przez salon Jubirex czy zabawki dla dzieci” – mówi Michał Tur. Nagrody ze zdrapek klienci otrzymują natychmiast, zaś każdy kupon, niezależnie od tego, czy coś „wygrał” czy nie, w najbliższy weekend weźmie udział w losowaniu kolejnych nagród- głównych, wśród których są zagraniczne wycieczki, vouchery do SPA i weekendy w luksusowym hotelu, tablety, rowery, czy bony zakupowe o watości 1000 zł. Losowanie nagród głównych odbędzie się 10 i 11 września o godz. 13:00,  15:00, 17:00 oraz 19.00. Warunkiem odebrania wylosowanych nagród będzie osobiste uczestnictwo w czasie losowania w Galerii Warmińskiej wraz z kuponem konkursowym i paragonem za zakupy. Zgodnie z regulaminem zabawy właściciel wylosowanego kuponu będzie miał minutę na dotarcie na scenę, by odebrać nagrodę. W przeciwnym razie nagrodę otrzyma właściciel innego kuponu konkursowego- rezerwowego. „Warto wziąć udział w naszej urodzinowej zabawie, bo pula nagród wynosi 100 tys. złotych” – zachęca dyrektor Galerii Warmińskiej.

Jak na urodziny przystało Galeria Warmińska przygotowała dla swoich gości wiele urodzinowych atrakcji. W sobotę przed wejściem do galerii od strony fontanny będą się odbywały pokazy szermierki, a po galerii będa krążyły hostessy z upominkami dla dzieci, dorośli zaś będą mogli spróbować suplementów różnych firm ze sklepu Dr Fit. W niedzielę zaś przed galerią stanie ogromny dmuchaniec dla najmłodszych (piracki statek!), a na stanowisku ustawionym przez Fotojockera będzie można wykonać darmową, pamiątkową fotografię. Także w niedzielę odbędzie sie uroczyste otwarcie sklepu Dr Fit- w nowej lokalizacji. Z tej okazji odbędą się degustacje i konkursy, seminarium z zakresu suplementacji z Tomaszem Lechem, a Waldemar Nol wygłosi wykład o treningu siłowym. Ponadto każdy klient, który w dniu 10 września dokona w sklepie RTV EURO AGD zakupu na kwotę większą niż 100 zł otrzyma atrakcyjny upominek gratis.

Szczegóły oraz regulamin konkursu na www.galeria-warminska.pl

1000x1700

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Angelika Julia
7 września 2016 03:57

„Zgodnie z regulaminem zabawy właściciel wylosowanego kuponu będzie miał minutę na dotarcie na scenę, by odebrać nagrodę.” aha

Darek Sobolewski
6 września 2016 10:07

Gdyby nie galeria, życie kulturalne i towarzyskie zamarłoby całkowicie.. 🙂 🙂 nie wiem tylko, czy się martwić, czy cieszyć???