11 C
Olsztyn
piątek, 2 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Dziecko, które podróżowało w foteliku, na szczęście nie odniosło obrażeń

DziałdowoDziecko, które podróżowało w foteliku, na szczęście nie odniosło obrażeń

Wtorek 21 marca przyniósł wzmożoną aktywność straży pożarnej na Warmii i Mazurach w związku ze zdarzeniami drogowymi. Łącznie doszło do dwóch wypadków i pięciu kolizji. Najpoważniejszy incydent miał miejsce w Działdowie na drodze wojewódzkiej nr 542, gdzie samochód osobowy zjechał z jezdni i uderzył w drzewo.

reklama

Z informacji przekazanych przez stanowisko kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Działdowie wynika, że trzy osoby dorosłe oraz dziecko podróżujące samochodem odniosły obrażenia. Na miejsce wypadku skierowano dwa samochody ratowniczo-gaśnicze z JRG Działdowo oraz jeden rozpoznawczo ratowniczy. Wsparcie udzielono również przez Ochotniczą Straż Pożarną w Turzy Wielkiej.

Dziecko, które podróżowało w foteliku, na szczęście nie odniosło obrażeń wypadek Działdowo, Wiadomości, zShowcase

Po przybyciu na miejsce zdarzenia, strażacy zastali poważnie rozbite auto osobowe. Na szczęście, podróżujące samochodem osoby były przytomne i zdołały samodzielnie opuścić pojazd. Dziecko, które podróżowało w prawidłowo zapiętym foteliku, na szczęście nie odniosło obrażeń.

reklama
Tir zmiótł jej samochód z drogi. Iwona potrzebuje leczenia i rehabilitacji

Strażacy udzielili poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz zabezpieczyli pojazd pod względem pożarowym. Wszystkie osoby poszkodowane zostały zabrane przez zespoły Państwowego Ratownictwa Medycznego do szpitala.

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od nas wszystkich.

reklama
Dziecko, które podróżowało w foteliku, na szczęście nie odniosło obrażeń wypadek Działdowo, Wiadomości, zShowcase

źródło: KWP PSP

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia

Dachował, bo nie chciał uderzyć w sarnę

Dachował, bo nie chciał uderzyć w sarnę