26 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

Akcja policji w OBI. Zatrzymany 43-letni mężczyzna

OlsztynAkcja policji w OBI. Zatrzymany 43-letni mężczyzna

W czwartek (9.03.2023) doszło do zatrzymania 43-latka w jednym z marketów na terenie Olsztyna.

reklama

Do kradzieży doszło w markecie budowlanym OBI w Olsztynie. Mężczyzna próbował przekroczyć linię kas, nie płacąc za towar. Jego łupem padły elektronarzędzia o wartości 600 złotych.

Jak przekazała policja “W czwartek po godzinie 14:00 oficer dyżurny komendy miejskiej policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o kradzieży w jednym ze sklepów na terenie Olsztyna. Z relacji pracownika ochrony sklepu wynikało, że mężczyzna przekroczył linię kas, nie płacąc za towar. Jego łupem miały paść elektronarzędzia o wartości prawie 600 złotych. Policjanci na miejscu zastali 43-letniego mężczyznę, który został zatrzymany. W najbliższym czasie z udziałem mężczyzny zostaną wykonane dalsze czynności. Zgodnie z kodeksem karnym za przestępstwo kradzieży może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności”.

reklama

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Artur
12 marca 2023 16:21

Jak ukradniesz elektronarzędzia za 600 zł to odpowiesz karnie za swój czyn ale jak przewalisz kilka set tysięcy na wybory które się nie odbyły to wtedy możesz liczyć na bezkarność! Ot i taka nasza sprawiedliwość!

Michał
13 marca 2023 15:43

Dziadostwo jak zwykle , a czemu nie zatrzymują prawdziwych złodziei ,tylko pokazują wielkie akcje łapania zdesperowanych meneli , wstyd to poblikowac ,brawo hahahaaha

Polecane