5 C
Olsztyn
wtorek, 21 marca, 2023

Obniżka ceny elektrycznej szczoteczki do zębów Xiaomi Nandme NX8000. Z zapasem końcówek na 3 lata

Szczotkowanie zębów szczoteczką elektryczną jest uznawane za zdrowszy sposób dbania o jamę ustną. W porównaniu do szczoteczek manualnych, szczoteczki elektryczne nie tylko skuteczniej czyszczą jamę ustną, ale także bezpieczniej pielęgnują zęby.

Dziś prezentujemy soniczną elektryczną szczoteczkę do zębów Xiaomi Nandme NX8000, którą można zamówić na AliExpress w bardzo przystępnej cenie 8 USD zniżki z kodem rabatowym NANDMEU855 za jedyne 41,99 USD. Składając zamówienie, możesz otrzymać jednocześnie 12 główek do szczoteczki i 2 pudełka nici F88. Okres trwania wydarzenia: 20 lutego – 24 lutego.

Obniżka ceny elektrycznej szczoteczki do zębów Xiaomi Nandme NX8000. Z zapasem końcówek na 3 lata Artykuł sponsorowany, TOP

41000 razy / min wibracje o wysokiej częstotliwości skuteczne czyszczenie jamy ustnej

Szczoteczka elektryczna Xiaomi Nandme NX8000 jest wyposażona w wysokowydajny silnik bezszczotkowy, który wibruje z częstotliwością aż 41 000 razy na minutę. Podczas szczotkowania dokładnie miesza pastę do zębów z wodą, tworząc bogatą i delikatną pianę, która skutecznie pomaga usuwać resztki jedzenia i płytkę nazębną z ust.

Dokładnie oczyszczona jama ustna nie tylko chroni nas przed chorobami jamy ustnej, ale także odświeża oddech, wybiela zęby i dodaje pewności siebie.

Obniżka ceny elektrycznej szczoteczki do zębów Xiaomi Nandme NX8000. Z zapasem końcówek na 3 lata Artykuł sponsorowany, TOP

Inteligentna kontrola ciśnienia w celu ochrony zdrowia zębów

Często słyszymy, że zbyt mocne szczotkowanie powoduje podrażnienie dziąseł, a nawet ich krwawienie. NX8000 jest wyposażona w inteligentną funkcję kontroli siły nacisku, która zapala żółte światło przypominające o zmniejszeniu wysiłku podczas zbyt mocnego szczotkowania oraz niebieskie światło przypominające o konieczności wymiany główki szczoteczki, gdy jest używana dłużej niż 3 miesiące.

Inteligentna kontrola nacisku może pomóc Ci uchwycić odpowiednią siłę szczotkowania, aby uniknąć krwawienia dziąseł spowodowanego zbyt mocnym szczotkowaniem; jednocześnie przypomina o konieczności wymiany główki szczoteczki na czas, aby uniknąć gromadzenia się bakterii na starej główce szczoteczki, co zagraża zdrowiu jamy ustnej.

Zasięg 200 dni, to dobry wybór na dalekie wyjazdy służbowe

NX8000 może być używany do 200 dni po jednym pełnym naładowaniu. Przy jednym ładowaniu w roku jest dobrym wyborem dla osób, które pokonują duże odległości i podróżują. Wystarczająca żywotność baterii sprawia, że nie musisz nosić ze sobą ładowarki przez cały czas.

Przemyślany projekt

NX8000 jest również wyposażony w wiele przemyślanych konstrukcji. Nie tylko ma funkcję 2-minutowego odliczania szczotki, ale ma również funkcję przypomnienia o zmianie strefy po 30 sekundach. Rączka ma antypoślizgową powłokę i jest wodoodporna na poziomie IXP7, więc nie musisz się martwić o uszkodzenie szczoteczki nawet podczas szczotkowania pod prysznicem.

Obniżka ceny elektrycznej szczoteczki do zębów Xiaomi Nandme NX8000. Z zapasem końcówek na 3 lata Artykuł sponsorowany, TOP

12 główek szczotek z 3-letnią bezpłatną obsługą posprzedażową

Xiaomi Nandme NX8000 Sonic Electric Toothbrush Zestaw za 41,99 USD zawiera w sumie 12 główek szczoteczek, które można wymieniać co 3 miesiące zgodnie z zaleceniami profesjonalnego dentysty przez 3 lata ciągłego użytkowania. Oznacza to, że przez 3 lata nie musisz martwić się o kupowanie osobnych główek szczoteczki ani dopłacać za oddzielne główki szczoteczki, co jest bardzo bezproblemowe i niedrogie.

Nandme zapewnia również 3 lata bezpłatnej obsługi posprzedażnej, problemy z jakością produktu można bezpośrednio zastąpić nowym.

Jeśli zastanawiasz się nad nową elektryczną szczoteczką do zębów, soniczna elektryczna szczoteczka do zębów Xiaomi Nandme NX8000 to świetny wybór i warta ceny tylko 41,99 USD!