17 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Miał do odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności, został zatrzymany jak opalał się na plaży

OlsztynMiał do odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności, został zatrzymany jak opalał...

O tym, że policjanci czujni są również po służbie przekonał się 21-letni mieszkaniec Olsztyna. Mężczyzna miał do odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności za rozbój, w związku z czym poszukiwany był listem gończym. Został zatrzymany przez funkcjonariusza wydziału kryminalnego, który w czasie wolnym odpoczywał na plaży.

reklama

Wczoraj kilka minut po godzinie 13.00 na plaży miejskiej w Olsztynie policjant Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w czasie wolnym od służby zauważył 21-latka poszukiwanego listem gończym. Funkcjonariusz z racji wykonywanego zawodu wiedział, że 21-latek ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, gdyż ma do odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności za rozbój.

Policjant długo się nie zastanawiając zatrzymał poszukiwanego, zadzwonił pod numer 997 i wezwał na plażę patrol policji. Poszukiwany 21-latek był zaskoczony, bo nie spodziewał się, że ktoś zatrzyma go w trakcie opalania się na plaży. Jeszcze dzisiaj Michał S. zostanie odkonwojowany do najbliższego zakładu karnego.

reklama

Przypomnijmy, że ten sam policjant w ubiegłym tygodniu również w czasie wolnym od służby jadąc na rowerze rozpoznał na ulicy poszukiwanego 40-latka. Także wówczas nie zawahał się i zatrzymał mężczyznę, po czym przekazał go kolegom z patrolu.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Emilia Emilia
23 sierpnia 2016 16:17

A teraz wszyscy ,,po fachu” będą obrażać postawę Policjanta.. ; )

Krzysztof Rojek
23 sierpnia 2016 06:44

Bardzo dobrze. Zbiry maja siedziec gdzie ich miejsce a nie sie wylegiwać. Wysoka premia dla tego policjanta.

Polecane