27 C
Olsztyn
środa, 17 lipca, 2024
reklama

Zmieniła kanał telewizyjny. Jej partner wpadł w szał

OlsztynZmieniła kanał telewizyjny. Jej partner wpadł w szał

58-letni mężczyzna został zatrzymany po tym jak zachował się agresywnie wobec partnerki, z którą mieszka. Mężczyzna miał wyzywać, szarpać za ubrania, grozić pozbawieniem życia oraz kilkukrotnie uderzyć ją w twarz. Powodem ataku na 48-latkę była zmiana kanału w telewizji oraz spożywany alkohol.

reklama

Przebieg zdarzenia

Do zdarzenia doszło w niedzielę (5.02.2023). Oficer dyżurny węgorzewskiej komendy otrzymał zgłoszenie i wysłał patrol na interwencję domową do jednego z mieszkań na terenie gminy Budry.

Na miejscu funkcjonariusze zastali zmarzniętą i przerażoną kobietę. Jak się okazało mężczyzna, który z nią wspólnie mieszkał zaatakował ją, szarpał i kilkukrotnie uderzył. Kobiecie udało się uciec z mieszkania.

reklama

Mężczyzna został aresztowany

Mimo podjętych prób uspokojenia mężczyzny nie powiodły się one. Funkcjonariusze podjęli decyzję o zatrzymaniu i osadzeniu mężczyzny w policyjnym areszcie. Zdumiewający okazał się powód awantury. Była nim próba przełączenia kanału telewizyjnego. Policjanci objęli procedurą Niebieskiej Karty uczestników zdarzenia i przyjęli od 48-latki zawiadomienie o znęcaniu.

źródło: KPP Węgorzewo

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Paul Mark
7 lutego 2023 11:11

Zapewne był widzem TWN ,oni tak ciągle mają.

Polecane