20 C
Olsztyn
poniedziałek, 15 lipca, 2024
reklama

Aquasfera po remoncie już dostępna

OlsztynAquasfera po remoncie już dostępna

Zakończył się remont olsztyńskiej Aquasfery. Można już korzystać między innymi z szatni, które zostały wyremontowane. Olsztyńska pływalnia przechodzi wiele prac konserwacyjnych, jednak pojawiają się również te wymagających większych remontów.

reklama

Do tej pory największą olsztyńską pływalnię odwiedziło około 8 milionów osób, a na obiekcie odbyło się wiele krajowych i międzynarodowych zawodów.

Obecny remont objął przebudowę szatni. Jak powiedział dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie Jerzy Litwiński “Wymienione zostały płytki na ścianach, na podłodze. I dodał, że “Odwiedzającym obiekt na pewno nie umknie uwadze nowa kolorystyka ścian i szafek w szatniach”.

reklama

Modernizacja szatni kosztowała ponad cztery miliony złotych. Dodatkowo naprawiono izolację dachu nad częścią i rekreacyjną oraz basenem rozgrzewkowym.

źródło: UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Rozum
8 lutego 2023 17:41

Nie ma to jak porządny prezydent. Zadba o remont nowo wybudowanej Aquasfery. Będzie walczył dla nas o pozostawienie rosyjskiego pomnika ku chwale wojennych zbrodniaży. Brawo wyborcy brawo. A na remont sali dla dzieci nie ma pieniędzy! Szkoda że to jego ostatnia kadencja. Tyle jeszcze można zrobić. Dla rosji, długów publicznych. Nauczyciele też są zadowoleni.

Anonimowo
5 lutego 2023 22:57

Aquasfera powinna przyjrzeć się systemowi w szatni. Ostatnio można zegarkiem otworzyć nie swoją szafkę. W dodatku swojej się nie da otworzyć – trzeba wzywać obsługę.

Polecane