7 C
Olsztyn
wtorek, 21 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Aquasfera po remoncie już dostępna

OlsztynAquasfera po remoncie już dostępna

Zakończył się remont olsztyńskiej Aquasfery. Można już korzystać między innymi z szatni, które zostały wyremontowane. Olsztyńska pływalnia przechodzi wiele prac konserwacyjnych, jednak pojawiają się również te wymagających większych remontów.

reklama

Do tej pory największą olsztyńską pływalnię odwiedziło około 8 milionów osób, a na obiekcie odbyło się wiele krajowych i międzynarodowych zawodów.

Obecny remont objął przebudowę szatni. Jak powiedział dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie Jerzy Litwiński „Wymienione zostały płytki na ścianach, na podłodze. I dodał, że „Odwiedzającym obiekt na pewno nie umknie uwadze nowa kolorystyka ścian i szafek w szatniach”.

reklama

Modernizacja szatni kosztowała ponad cztery miliony złotych. Dodatkowo naprawiono izolację dachu nad częścią i rekreacyjną oraz basenem rozgrzewkowym.

źródło: UM Olsztyn

Rodzice postanowili zrealizować remont w szkole. Zorganizowali zbiórkę w internecie
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Rozum
8 lutego 2023 17:41

Nie ma to jak porządny prezydent. Zadba o remont nowo wybudowanej Aquasfery. Będzie walczył dla nas o pozostawienie rosyjskiego pomnika ku chwale wojennych zbrodniaży. Brawo wyborcy brawo. A na remont sali dla dzieci nie ma pieniędzy! Szkoda że to jego ostatnia kadencja. Tyle jeszcze można zrobić. Dla rosji, długów publicznych. Nauczyciele też są zadowoleni.

Anonimowo
5 lutego 2023 22:57

Aquasfera powinna przyjrzeć się systemowi w szatni. Ostatnio można zegarkiem otworzyć nie swoją szafkę. W dodatku swojej się nie da otworzyć – trzeba wzywać obsługę.

Popularne
Ogłoszenia

Rodzice postanowili zrealizować remont w szkole. Zorganizowali zbiórkę w internecie

Będzie to jedno z największych wydarzeń sportowych w północno - wschodniej Polsce