27 C
Olsztyn
piątek, 9 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Ukradł turyście e-papierosa, a potem go pobił

WiadomościUkradł turyście e-papierosa, a potem go pobił

W miejscowości Nowe Guty, w gminie Orzysz, doszło do kradzieży rozbójniczej. 17-letni mieszkaniec Łomży zabrał elektronicznego papierosa wypoczywającemu tam turyście. Kiedy ten upomniał się o swoją własność, 17-latek odepchnął warszawiaka i uderzył go w twarz chcąc zachować skradziony przedmiot w posiadaniu, po czym uciekł. Policjanci zatrzymali nastolatka, który usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Grozi mu teraz kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

reklama

Pod koniec lipca w Nowych Gutach, gmina Orzysz, doszło do kradzieży rozbójniczej. Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę tego czynu, którym okazał się 17-letni mieszkaniec Łomży. Z czynności przeprowadzonych przez funkcjonariuszy wynika, że mieszkaniec Warszawy, wypoczywający w Nowych Gutach, postanowił pospacerować sobie po okolicy. Na spacer wziął ze sobą elektronicznego papierosa wartości 350 złotych. Po drodze spotkał dwóch nastolatków w wieku około 15 i 17 lat. Mężczyźni nawiązując rozmowę chcieli obejrzeć i spróbować elektronicznego papierosa. Mężczyzna zgodził się. Najpierw zapalił jeden z nich. Po chwili drugi zaczął go oglądać, po czym schował papierosa do swojej saszetki i mężczyźni zaczęli odchodzić.

Mieszkaniec Warszawy poszedł za nimi chcąc odzyskać swoją własność. Dogonił ich i stanął im na drodze. Wówczas starszy z nastolatków odepchnął go, a ten się przewrócił. Doszło do szarpaniny, w trakcie której warszawiak został uderzony pięścią w twarz. Po zdarzeniu 17-latek oddalił się.

reklama

Teraz nastolatek za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

6 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Dorota Socha
12 sierpnia 2016 10:34

Turyste pobil czy papierosa?

Natalia Sadowska
11 sierpnia 2016 18:27

10 lat pozbawienia wolności

Popularne
Ogłoszenia