25 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

W mieszkaniu 30-latka znaleźli krzew konopi indyjskich

WiadomościW mieszkaniu 30-latka znaleźli krzew konopi indyjskich

Policjanci z wydziału kryminalnego w Ostródzie zatrzymali 30-latka, którego podejrzewali o uprawę konopi indyjskich. W mieszkaniu mężczyzny znaleziono krzew tej nielegalnej rośliny. Zatrzymany tłumaczył, że hoduje go od kilku miesięcy na własny użytek. Teraz może mu grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Ostródzcy kryminalni rozpracowujący środowisko mogące zajmować się przestępczością narkotykową ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Ostróda młody mężczyzna może uprawiać konopie indyjskie. Kiedy funkcjonariusze weszli do mieszkania, znaleźli tam krzew tej nielegalnej rośliny oraz wagę mogącą służyć do porcjowania narkotyków. Zatrzymany w tej sprawie mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. 30-latek podczas przesłuchania nie kwestionował swojej winy. Tłumaczył, że konopie hodował na własny użytek i nikomu ich nie udzielał.

Za uprawę konopi indyjskich grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Posiadanie środków odurzających jest zagrożone taką samą karą.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

13 KOMENTARZY

13 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Kamil Paweł
13 sierpnia 2016 01:03

krzew konopi indyjskich zabija

Damian Chatyniac
11 sierpnia 2016 22:08

Pewnie milion osób zgwałcono przez te drzewko,pewnie tysiąc osób odebrało sobie życie,pewnie tysiąc osób ma padaczke z braku thc,pewnie przez to rodziny się rozpadają..

Polecane