7 C
Olsztyn
wtorek, 21 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wypadek z udziałem ciągnika

NidzicaWypadek z udziałem ciągnika

Do wypadku doszło na drodze między Nidzicą a Kozłowem. Ciągnik rolniczy wraz z przyczepą zderzył się z samochodem osobowym marki Suzuki. W wypadku brały udział 4 osoby, jedna z nich trafiła do szpitala w Działdowie. Kierujący byli trzeźwi.

Okoliczności wypadku

reklama

Do wypadku doszło około godziny 9.30 na drodze wojewódzkiej W545 koło miejscowości Sątop na trasie Nidzica-Kozłowo. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym z naczepą 17-letni kierowca przemieszczał się w kierunku Nidzicy. W trakcie wykonywania skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu z przeciwnego kierunku auta. Kierowcą samochodu osobowego marki Suzuki był 25-letni mężczyzna. Doszło do zderzenia aut.

Poszkodowani w wypadku

Autem Suzuki podróżowały 3 osoby, wskutek odniesionych obrażeń jedna z osób została przewieziona do szpitala w Działdowie. Pozostałym uczestnikom wypadku zespół ratownictwa medycznego udzielił niezbędnej pomocy na miejscu.

Kobieta wtargnęła pod lokomotywę. Niestety nie żyje
reklama

Wszystkie osoby biorące udział w wypadku pochodzą z powiatu nidzickiego. Kierujący byli trzeźwi.

Droga była zablokowana, a na miejscu zdarzenia pracowali policjanci oraz grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki.

reklama

źródło: KPP Nidzica

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia

Zderzenie ciężarówki z busem. Jedna osoba nie żyje

Kierująca Mercedesem wbiła się w autobus miejski pod Galerią Warmińską