-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

19-letni kierowca w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Olsztynie

Nidzica19-letni kierowca w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w...

Między Janowcem Kościelnym a Zabłociem Kanigowskim 19-latek kierujący osobowym oplem, na łuku drogi wjechał do przydrożnego rowu po czym uderzył w drzewo. Mężczyzna w wyniku doznanych obrażeń został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Olsztynie. Na czas prowadzenia czynności droga była zablokowana.

19-letni kierowca w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Olsztynie wypadek Nidzica, Wiadomości
reklama

We wtorek (03.01.2023r.) około godz. 7:30 dyżurny nidzickiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na drodze powiatowej koło miejscowości Janowiec – Ździęty (gm. Janowiec Kościelny). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-latek kierujący samochodem osobowym marki Opel, na łuku drogi wjechał do przydrożnego rowu po czym uderzył w drzewo. Mężczyzna, to mieszkaniec gminy Nidzica, podróżował sam. W wyniku doznanych obrażeń został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Olsztynie.

Kolizja na stacji paliw. Sprawcą okazał się pijany żołnierz
19-letni kierowca w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Olsztynie wypadek Nidzica, Wiadomości

Na czas prowadzenia czynności przez policjantów ruchu drogowego i grupę zdarzeniową wraz z technikiem kryminalistyki, droga między Janowcem Kościelnym a Zabłociem Kanigowskim była zablokowana. Teraz funkcjonariusze będą wyjaśniać wszelkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

reklama

źródło: KPP Nidzica

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne

Warmińsko-mazurskie. Lód na drogach, śliskie chodniki, wiele kolizji