2 C
Olsztyn
środa, 1 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

GDDKiA: ślisko na drogach Warmii i Mazur. W wielu regionach mgły

WiadomościGDDKiA: ślisko na drogach Warmii i Mazur. W wielu regionach mgły

W niedzielę rano ślisko na drogach w woj. warmińsko-mazurskim i podlaskim, opady i mgła w wielu województwach – informuje GDDKiA, apelując do kierowców o ostrożną jazdę, zwłaszcza we wskazanych regionach.

reklama

Ślisko jest na drogach w woj. warmińsko-mazurskim: na drodze krajowej 63 aż do Łomży w woj. podlaskim, a także na dk 16 na odcinku Ełk – Mrągowo, dk 59 na odcinku Mrągowo – Giżycko a także na dk 58 na odcinku Zgon – Pisz.

W woj. podlaskim ślisko jest natomiast na trasie S8 między Zambrowem a Jeżewem Starym oraz na dk 66 na odcinku Zambrów – Wysokie Mazowieckie. Ponadto, GDDKiA ostrzega przed deszczem na terenie całego kraju poza województwem pomorskim, zachodniopomorskim, lubuskim i świętokrzyskim, a także przed mgłą w woj. podlaskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim, lubelskim, świętokrzyskim, pomorskim, zachodniopomorskim, wielkopolskim i dolnośląskim.

Warmińsko-mazurskie. Nadchodzi jeszcze większy mróz
reklama

Na drogach w całym kraju pracują 133 pojazdy zimowego utrzymania. GDDKiA apeluje też do kierowców o ostrożną jazdę, szczególnie w wymienionych wyżej rejonach.

źródło: PAP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne

Warmińsko-mazurskie. W tych powiatach przelotny śnieg