7 C
Olsztyn
niedziela, 3 marca, 2024
reklama

GDDKiA: ślisko na drogach Warmii i Mazur. W wielu regionach mgły

WiadomościGDDKiA: ślisko na drogach Warmii i Mazur. W wielu regionach mgły

W niedzielę rano Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że na drogach w woj. warmińsko-mazurskim i podlaskim występują ślizgawice i opady. Ponadto, w wielu województwach obserwuje się mgłę. GDDKiA zwraca się z apelem do kierowców o ostrożną jazdę, zwłaszcza we wskazanych regionach.

reklama

Na drodze krajowej 63 w woj. podlaskim oraz na drodze krajowej dk 16 między Ełkiem a Mrągowem oraz drodze krajowej dk 59 na odcinku Mrągowo – Giżycko i drodze krajowej dk 58 na odcinku Zgon – Pisz na Warmii i Mazurach obserwuje się śliskość.

Na drodze S8 między Zambrowem a Jeżewem Starym oraz na drodze krajowej dk 66 na odcinku Zambrów – Wysokie Mazowieckie w woj. podlaskim również występują trudne warunki na drodze.

reklama

Wszystkich kierowców zwraca się uwagę na deszcz, który pada na terenie całego kraju, z wyjątkiem województw pomorskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego i świętokrzyskiego. Ponadto, przed mgłą ostrzega się na terenie woj. podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego.

Drogowcy mają dyspozycję 133 pojazdami zimowego utrzymania, a kierowcom zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności w wymienionych wyżej rejonach.

źródło: PAP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia