-0 C
Olsztyn
niedziela, 29 stycznia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Grasuje na terenie Olsztyna! Ten mężczyzna atakuje samotne kobiety na klatkach schodowych

OlsztynGrasuje na terenie Olsztyna! Ten mężczyzna atakuje samotne kobiety na klatkach schodowych

Policja publikuje wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z rozbojem, do którego doszło w jednym z bloków na terenie Olsztyna. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie są proszone o kontakt z olsztyńskimi policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości przeciwko życiu i zdrowiu.

reklama

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Południe prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy rozboju. Do zdarzenia doszło 28 listopada 2022 roku w jednym z bloków na terenie Olsztyna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieznany na ten moment sprawca na klatce schodowej zaatakował pokrzywdzoną, po czym zabrał jej portfel z zawartością dokumentów oraz gotówkę w kwocie 1000 złotych. Ostatecznie mężczyzna oddali się w nieznanym kierunku.

Kolejne włamanie do restauracji w Olsztynie

Policjanci prowadzący czynności zdecydowali o publikacji fragmentu zabezpieczonego w tej sprawie materiału z zapisu kamer monitoringu. Na nagraniu widać mężczyznę mogącego mieć związek z przestępstwem.

reklama

*nagranie wideo

Osoby, które rozpoznają widocznego na filmie mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Informacje można przekazywać osobiście, telefonicznie: 47 73 134 24, mailowo: naczelnik.ppz@olsztyn.ol.policja.gov.pl lub kontaktując się bezpośrednio z policjantem prowadzącym postępowanie pod nr tel.: 47 731 35 80. Policja zapewnia anonimowość.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Chętna Ania
23 grudnia 2022 09:11

Podajcie gdzie dokładnie grasuje. Zaczaję się na niego.

dis
23 grudnia 2022 09:15

– i co zrobiliście z tą sprawą?
– panie komendancie, wrzuciliśmy nędzną fotkę do internetu. Teraz czekamy
– idealnie.

Popularne

Dzielnicowym z Dywit udało się wyjaśnić okoliczności oraz ustalić sprawcę baneru reklamowego