-2 C
Olsztyn
piątek, 3 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zakończono poszukiwania 69-letniej mieszkanki Olsztyna

OlsztynZakończono poszukiwania 69-letniej mieszkanki Olsztyna

Policjanci z Olsztyna prowadziła poszukiwania zaginionej kobiety. 69-latka w niedzielę wyszła z domu przy ul. Marii Zientary-Malewskiej w Olsztynie i od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z najbliższymi.

reklama

Funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzili poszukiwania zaginionej seniorki. 69-latka 11 grudnia 2022 roku po godzinie 11:00 wyszła z domu przy ul. Marii Zientary-Malewskiej i od tamtej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Była szczupłej budowy ciała, ma 170 cm wzrostu, niebieskie oczy, ciemne włosy. Ubrana była w beret koloru czerwonego, płaszcz koloru brązowego, spodnie koloru granatowego i buty koloru czarnego.

reklama

Niestety o godzinie 18:40 pies ratowniczy Wolta wskazał miejsce, w którym znajdowała się poszukiwana osoba. Na pomoc było już za późno.

Ciało 92-letniego mężczyzny leżało przy budowie nowej drogi ekspresowej

W akcji poszukiwawczej brały udział: Grupa Poszukiwawczo – Ratownicza OSP Klebark Wielki, OSP „Pomoc Maltańska” Klebark Wielki, Grupa Ratownictwa PCK Olsztyn, Komenda Miejska Policji w Olsztynie, JRG 2 KM PSP Olsztyn, Ochotnicza Straż Pożarna w Bartągu, OSP Brąswałd, OSP Olsztyn-Gutkowo, OSP Kieźliny.

reklamaźródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
z mazur
13 grudnia 2022 18:54

Bardzo to smutne, tragedia. Wspólczucie dla rodziny

Popularne

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego mężczyzny