-2 C
Olsztyn
środa, 8 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zadyma pod znanym olsztyńskim klubem. Policja publikuje nagranie z monitoringu

OlsztynZadyma pod znanym olsztyńskim klubem. Policja publikuje nagranie z monitoringu

Policja publikuje wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z uszkodzeniem ciała innej osoby. Do zdarzenia doszło przed jednym z lokali na terenie Starego Miasta w październiku 2022 roku. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie są proszone o kontakt z olsztyńskimi policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości przeciwko życiu i zdrowiu.

reklama

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała. Do zdarzenia doszło 9 października 2022 roku przed jednym z lokali na terenie Starego Miasta. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że nieznany na ten moment sprawca podczas awantury zaatakował innego mężczyznę, po czym oddalił się w nieznanym kierunku.

Policjanci prowadzący czynności zdecydowali o publikacji fragmentu zabezpieczonego w tej sprawie materiału z zapisu kamer monitoringu. Na nagraniu widać mężczyznę mogącego mieć związek z przestępstwem.

Kolejny skandal w Barczewie? Strażnicy poniżyli kontrolera i zmusili go do oddania moczu na podłogę
reklama

*nagranie z monitoringu

Osoby, które rozpoznają widocznego na filmie mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Informacje można przekazywać osobiście, telefonicznie: 47 73 134 24, mailowo: naczelnik.ppz@olsztyn.ol.policja.gov.pl lub kontaktując się bezpośrednio z policjantem prowadzącym postępowanie pod nr tel.: 47 731 34 90. Policja zapewnia anonimowość.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Andrzej
8 grudnia 2022 15:48

Nie widać filmu

wiem kto to
9 grudnia 2022 09:51

To łysy z Bazzers

Popularne

Tortury w więzieniu w Barczewie