4 C
Olsztyn
czwartek, 25 kwietnia, 2024
reklama

PILNE! Policjanci prowadzą poszukiwania 16-letniego Piotra [AKTUALIZACJA]

OlsztynPILNE! Policjanci prowadzą poszukiwania 16-letniego Piotra

Policjanci z Barczewa prowadzą poszukiwania Piotra, 16-letniego mieszkańca Klewek, który w piątek oddalił się z miejsca swojego zamieszkania. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Każdy, kto posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia 16-latka proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

reklama

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Barczewie prowadzą poszukiwania zaginionego Piotra. 16-latek 25 sierpnia 2022 roku około godziny 14:00 wyszedł z domu w m. Klewki i od tamtej poru nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Z otrzymanych informacji wynika, że 16-latek prawdopodobnie może przebywać w m. Olsztyn.

Piotr jest średniej budowy ciała, ma 174 cm wzrostu, włosy jasne krótkie, oczy koloru niebieskiego. 25.11.2022 r. był ubrany w buty za kostkę koloru czarnego, spodnie oraz kurtkę koloru czarnego. Miał przy sobie saszetkę koloru czarnego.

reklama

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Piotra , bądź mają jakiekolwiek informacje, które przyczyniłyby się do odnalezienia 16-latka proszone są o kontakt osobisty z najbliższą jednostką policji, telefonicznie pod numerem alarmowym 112, lub bezpośrednio z Komendą Miejską Policji w Olsztynie 47 73 134 24, a także mogą skontaktować się bezpośrednio z osobą nadzorującą działania poszukiwawcze dzwoniąc pod nr tel. 47 731 19 12.

AKTUALIZACJA

Z ostatniej chwili! Zaginiony 16-latek z Klewek wrócił do miejsca zamieszkania. Nastolatek jest już bezpieczny. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w poszukiwania.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia