-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

„Twins Party” rusza z epickimi imprezami dla młodzieży w Olsztynie. Znane bliźniaczki ambasadorkami

Olsztyn"Twins Party" rusza z epickimi imprezami dla młodzieży w Olsztynie. Znane bliźniaczki...

Kryzys, inflacja, wysokie ceny prądu? Kogo to obchodzi jak w Olsztynie rusza nowy cykl imprez organizowany przez markę „Twins Party”. Im bliżej końca roku, tym robi się ciekawiej na olsztyńskiej starówce.

reklama

Narzekać każdy może, ale dobrze się bawić to już tylko z dobrą ekipą. Właśnie na to stawia „Twins Party”. Jeszcze zapewne nie słyszeliście o tej marce, ale to tylko kwestia czasu, kiedy ludzie w autobusach i tramwajach będą śpiewali o imprezach, które organizują.

reklama

Pierwsza z nich już lada moment, bo 9 grudnia, ale nim poznacie szczegóły musimy ujawnić super informację. Otóż ambasadorkami „Twins Party” zostały najbardziej znane bliźniaczki w Polsce, czyli Ola i Patrycja. Są one królowymi olsztyńskiego Tik Toka. Nikt nie ma tylu obserwujących co one. Żeby nie tracić poziomu impreza odbędzie się w odnowionym klubie „Limonka”. To dwupiętrowy lokal na ul. Lelewela 4A, który ma rewelacyjne nagłośnienie i piękny wystrój. Co ciekawe jest to jedyny klub w regionie na wynajem z pełnym wyposażeniem dyskotekowym i personelem. Szczegóły pod tym linkiem.

Warto zatem przedstawić szczegóły pierwszej imprezy, która może być wydarzeniem roku. „Mikołajkowa Noc” rusza 9 grudnia (piątek) o godzinie 21:00. Impreza będzie pełna atrakcji i pozytywnej energii. Co ciekawe, wstęp jest dla osób, które ukończyły 16 lat. Na barze będą rozdawane czerwone kubki rodem z amerykańskiej domówki. Bilety w przedsprzedaży już za 10 zł, ale ich ilość jest ograniczona. Nie ma selekcji ubraniowej jak w niektórych klubach.

reklama

A teraz najlepsze! każda Ola i Patrycja ma wejście na imprezę za darmo! Dlaczego, bo tak nazywają się najbardziej pozytywne tiktokerki z Olsztyna! Mają 4,4 miliona polubień!


"Twins Party" rusza z epickimi imprezami dla młodzieży w Olsztynie. Znane bliźniaczki ambasadorkami rozrywka Olsztyn, TOP, Wiadomości


Hollywoodzki aktor w stanie krytycznym po wypadku. Walczy o życie
reklama
reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Marecki
28 listopada 2022 18:25

rak

karateczka
1 grudnia 2022 09:06

Autorowi analfabecie proponuję sprawdzenie w słowniku PWN znaczenia słowa „epicki”.

Popularne

Wiemy, kiedy RMF FM będzie rozdawać choinki w Olsztynie