-2 C
Olsztyn
środa, 8 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zostało znalezione ciało w lesie pod Olsztynem. Publikujemy zdjęcia, może rozpoznasz tę osobę?

OlsztynZostało znalezione ciało w lesie pod Olsztynem. Publikujemy zdjęcia, może rozpoznasz tę...

Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalają tożsamość mężczyzny, którego ciało zostało znalezione na terenie kompleksu leśnego w pobliżu Dywit. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny są proszone o kontakt z najbliższą jednostką policji.

reklama

Na początku lipca 2021 roku policjanci otrzymali informację o znalezieniu na terenie kompleksu leśnego w pobliżu Dywit ciała mężczyzny w stanie uniemożliwiającym jego identyfikację. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze przeprowadzili m.in. oględziny miejsca zdarzenia oraz ciała mężczyzny. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich mogących przyczynić się do śmierci mężczyzny. Niestety, zmarły nie miał przy sobie żadnych rzeczy ani dokumentów, na podstawie których możliwe byłoby ustalenie jego tożsamości. Jego dane personalne nadal pozostają nieznane.

Rysopis: mężczyzna w wieku ok. 50-lat, około 190 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie ciemne, ruda broda. Ubrany był w niebieską koszulkę, dresy oraz buty sportowe koloru szarego.

reklama


Mężczyzna posiadał znaki charakterystyczne w postaci tatuaży: na klatce piersiowej po prawej stronie napis „MJ”, na prawej ręce z napisem „La siesta es sueño” (tłum. drzemka to sen). Na plecach widoczny tatuaż przedstawiający wilka oraz ptaka.

Każdy, kto posiada informacja mogące pomóc w identyfikacji mężczyzna na podstawie jego znaków charakterystycznych jest proszony o kontakt z osobą nadzorującą działania identyfikacyjne dzwoniąc pod nr tel.: 605 549 341.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Pjoter
10 listopada 2022 03:48

MJ to jest Majkel Dżordan

Xxxxx
9 listopada 2022 22:56

Zasadnicze pytanie: kto i co ma tu rozpoznać?????? Masakra jakaś

Popularne