1 C
Olsztyn
czwartek, 2 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci prowadzą poszukiwania 35-latki z Olsztyna

OlsztynPolicjanci prowadzą poszukiwania 35-latki z Olsztyna

Policjanci z Olsztyna prowadzą poszukiwania zaginionej Kamili Pakulskiej. 35-latka przebywała na terenie Niemiec i ostatni raz kontaktowała się z rodziną na początku czerwca 2022 roku. Każdy, kto posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia kobiety proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

reklama

Funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą poszukiwania zaginionej Kamili Pakulskiej. 35-latka pochodząca z Olsztyna od blisko dwóch lat przebywa na terenie Niemiec w miejscowości Bochum. Ostatni raz kontaktowała się z rodziną telefonicznie na początku czerwca 2022 roku. Później kontakt się urwał.

Olsztyńscy policjanci informację o zaginięciu Kamili Pakulskiej otrzymali od jej siostry w ubiegłą niedzielę (06.11.2022). Trwają czynności mające na celu ustalenie miejsca pobytu 35-latki. Policjanci nie wykluczają, że kobieta może przebywać również na terenie Polski.

reklama

Kamila Pakulska jest średniej budowy ciała, ma 165 cm wzrostu, włosy długie ciemne, oczy koloru brązowego.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 35-latki, bądź mają jakiekolwiek informacje, które przyczyniłyby się do odnalezienia zaginionej proszone są o kontakt osobisty z najbliższą jednostką policji, telefonicznie pod numerem alarmowym 112 lub skontaktować się bezpośrednio z osobą nadzorującą działania poszukiwawcze dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341.

reklama

Policjanci prowadzą poszukiwania 35-latki z Olsztyna poszukiwania Olsztyn, Wiadomości

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne