-1 C
Olsztyn
środa, 8 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Pod Olsztynem spłonął lubiany przez klientki salon fryzjerski

OlsztynPod Olsztynem spłonął lubiany przez klientki salon fryzjerski

18 października o godz. 1:55 Straż Pożarna została zadysponowana do pożaru lokali usługowych w miejscowości Jonkowo.

reklama

Budynek w Jonkowie przy ul. Hanowskiego 28. stał w płomieniach. Spaleniu uległ salon fryzjerski oraz samochód osobowy zaparkowany przed posesją. Ucierpiały również sąsiednie lokale: restauracja i masarnia. Na szczęście nikt nie został poszkodowany. W działaniach brało udział osiem zastępów strażackich, Pogotowie Energetyczne oraz Policja.


reklama

Właścicielki salonu fryzjerskiego”O Mały włos” nad radem po akcji gaśniczej zamieściły wpis na Facebooku: „To była dla nas bardzo ciężka noc… Z bólem serca informujemy, że na skutek pożaru uległ zniszczeniu między innymi nasz lokal. Wszystkie najbliższe wizyty zostają odwołane. Prosimy o wyrozumiałość i czas na ogarnięcie rzeczywistości”. Dodały jednak na końcu „do zobaczenia” co może świadczyć o planach na odbudowę salonu. Klienci od razu zareagowali, wspierając wpisami w komentarzach: „Dziewczyny róbcie zbiórkę, pomożemy Wam!”. Inna kobieta dodała: „nie jesteście same, pomożemy, najważniejsze, że jesteście całe”.

Małżeństwo w wieku ok. 60 lat zginęło w pożarze mieszkania

Niestety pojawiły się też od razu plotki i domysły. Kobiety wystosowały apel do lokalnej społeczności, aby nie ulegać teoriom spiskowym.

reklama

Co ciekawe dziś (21.10.2022) właścicielki wzięły się ostro do pracy i wpadły na ciekawe rozwiązanie. Aby, nie rozczarować swoich klientek postanowiły wynająć lokal zastępczy.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne

65-letni mężczyzna zginął w pożarze