4 C
Olsztyn
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama

Trzymając na kolanach wagę jubilerską, odważał woreczek foliowy z białym proszkiem. Nietypowe zachowani zwróciło uwagę policjantów

OlsztynTrzymając na kolanach wagę jubilerską, odważał woreczek foliowy z białym proszkiem. Nietypowe...

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi 22-latkowi za posiadanie narkotyków. Policyjni wywiadowcy przy mężczyźnie znaleźli woreczek z zawartością mefedronu. Mieszkaniec Olsztyna usłyszał już zarzuty. Wkrótce ze swojego zachowania będzie się tłumaczyć przed sądem.

reklama

W niedziele (16.10.2022) wieczorem policyjni wywiadowcy zauważyli mężczyznę siedzącego na schodach na zapleczu jednego z budynków w Olsztynie. Ich uwagę zwróciło nietypowe zachowanie – mieszkaniec Olsztyna trzymając na kolanach wagę jubilerską, odważał woreczek foliowy z zawartością białego proszku. Funkcjonariusze postanowili podejść do mężczyzny, aby sprawdzić, czy w woreczkach nie znajdują się substancje zakazane prawem. Policjanci wylegitymowali 22-letniego mieszkańca Olsztyna, który miał przy sobie narkotyki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zabezpieczony proszek to mefedron. Materiał przekazano do dalszych badań laboratoryjnych.

22-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego usłyszał zarzut posiadania substancji zabronionych. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
19 października 2022 12:05

Lol

dd
19 października 2022 17:58

myślą, że jak siedzą za blokiem to jest bronx i zero przypału :] jak można tak sobie usiąść na schodkach wyjąć wagę i … 😀

Polecane
Ogłoszenia