5 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Co zrobić z pękniętą szybką w telefonie Apple?

Materiał partneraCo zrobić z pękniętą szybką w telefonie Apple?

Nawet kilkuletnie smartfony Apple świetnie działają, przez co są chętnie użytkowane przez osoby ceniące sobie wysoką jakość i niezawodność. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy przez chwilę nieuwagi lub nieodpowiednie zabezpieczenie telefonu uszkodzona zostaje szybka, co skutecznie uniemożliwia dalsze korzystanie z telefonu. Wymiana szybki w większości przypadków wiąże się z dużymi kosztami, przez co wielu użytkowników rezygnuje z naprawy. Okazuje się jednak, że podobnie jak wymiana baterii iPhone, wymiana wyświetlacza wcale nie musi być droga.

reklama
  1. Co oferuje popularny serwis iPhone?
  2. Ile trwa wymiana szybki iPhone 12?
  3. Wymiana baterii iPhone
  4. Ile kosztuje wymiana szybki?

Wystarczy wybrać sprawdzony serwis iPhone, który oferuje takie usługi, jak wymiana gniazda ładowania oraz wymiana ekranu iPhone i wysłać tu lub dostarczyć osobiście swój telefon. Doświadczeni serwisanci zadbają o to, aby wymiana wyświetlacza iPhone została sprawnie przeprowadzona z wykorzystaniem oryginalnych części, co pozwoli dalej korzystać z ulubionego telefonu. Już teraz sprawdź, jakie naprawy iPhone można zlecić za niewielkie pieniądze, aby w razie potrzeby szybko pozbyć się problemu.

Co oferuje popularny serwis iPhone?

Zarówno naprawa wysyłkowa, jak i stacjonarna nie generują żadnych ukrytych kosztów. Jeżeli klient nie może osobiście dostarczyć swojego iPhone’a, ma możliwość zamówienia darmowego kuriera. Pracownicy serwisu sprawdzą, czy wdanym przypadku można naprawić sprzęt i jeżeli jest to możliwe, od razu przystąpią do kontynuacji naprawy. Po wykonanej naprawie użytkownik otrzymuje w pełni sprawny telefon, a serwis daje kilkumiesięczną gwarancję na części.

reklama

Ile trwa wymiana szybki iPhone 12?

Niezależnie od tego, czy doszło do niewielkiego pęknięcia szybki, czy też naprawa ekranu jest niezbędna, aby można było cokolwiek zrobić na telefonie, serwis gwarantuje krótkie terminy realizacji usług. Z tego powodu wymiana szybki iPhone 12 oraz w wielu nowszych i starszych modelach jest tak chętnie wybieraną usługą przez klientów z całego kraju.

Wymiana baterii iPhone

Warto również pamiętać, że jeżeli urządzenie Apple wymaga częstego ładowania, to można zlecić wymianę baterii. Jest to w pełni bezpieczne, ponieważ serwis pracuje na oryginalnych częściach, a wszystkie prace wykonywane są przez doświadczonych serwisantów.

Ile kosztuje wymiana szybki?

W przypadku usługi wymiany zbitej szybki w modelu iPhone 12 całkowity koszt wynosi obecnie około 800 PLN. Aktualne ceny są zawsze zamieszczane na stronie serwisu, gdzie każdy zainteresowany może się z nimi zapoznać.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia