fbpx
17 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Zaatakował brata bijąc go początkowo pięściami, a następnie zadał cios siekierą w głowę

BartoszyceZaatakował brata bijąc go początkowo pięściami, a następnie zadał cios siekierą w...

W gminie Górowo Iławeckie doszło do dramatycznego zdarzenia. Mężczyzna więzienny podejrzany o usiłowanie zabójstwa swojego brata spowodował ciężki uszczerbek na zdrowiu. Sprawa zakończyła się tymczasowym aresztowaniem mężczyzny na okres trzech miesięcy – dowiedział się rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Daniel Brodowski.

reklama

Do bójki pomiędzy braćmi doszło 3 października. Podejrzany najpierw zaatakował pokrzywdzonego za pomocą pięści, a następnie uderzył go siekierą w głowę, co spowodowało rozległe obrażenia u brata. Dzięki szybko udzielonej pomocy medycznej, udało się uratować życie mężczyzny, ale nadal przebywa on w szpitalu.

Podejrzany został aresztowany i przesłuchany przez organy ścigania, a następnie przedstawiono mu zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz usiłowania zabójstwa. Za takie czyny grozi kara od 8 lat więzienia do dożywocia. Mężczyzna nie przyznał się do winy, a Sąd Rejonowy w Bartoszycach zdecydował o aresztowaniu go na trzy miesiące.

reklama
Wypadki, kolizje i nietrzeźwi kierowcy na drogach Olsztyna i powiatu olsztyńskiego

Źródło: PAP

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Policja z Ostródy zatrzymała mężczyznę za kradzież wózka dziecięcego
Iławska policja na tropie piratów drogowych: 12 interwencji, 2 zatrzymani za nadmierną prędkość, 1 ranny
Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji Marcin Kotowski: Nielegalny plakat wyborczy Janusza Cieszyńskiego już zdjęty?