27 C
Olsztyn
środa, 7 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wyrwał starszej kobiecie torebkę i uciekł

WiadomościWyrwał starszej kobiecie torebkę i uciekł

Postawą godną naśladowania okazał się mieszkaniec Biskupca, który widząc, jak młody mężczyzna wyrywa starszej kobiecie torebkę i ucieka, ruszył za nim w pościg, dogonił i odzyskał utracone mienie. Na podstawie opisu uciekiniera policjanci wytypowali, kto może być sprawcą. Zatrzymali go w jego mieszkaniu. 31- latek przyznał się do kradzieży.

reklama

Wczoraj (13.07.2016) kilkanaście minut przed godz. 17:00 młody mężczyzna wyrwał torebkę starszej kobiecie i zaczął uciekać. W wyniku zdarzenia 66-latka przewróciła się i zaczęła wzywać pomocy. Całe zajście widział przechodzący obok mieszkaniec Biskupca, który nie zastanawiając się ruszył za nim w pościg, dogonił i zabrał torebkę. Sprawcy udało się jednak uciec.
O wszystkim został poinformowany patrol Policji. Funkcjonariusze na podstawie opisu uciekiniera wytypowali, kto może mieć związek z tym zdarzeniem. Pojechali do miejsca zamieszkania 31-latka. Mężczyzna był w domu. Przyznał się do kradzieży torebki.
Również sama pokrzywdzona rozpoznała Krystiana W. jako sprawcę.
Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Prawdopodobnie dziś zostanie przesłuchany. O tym, czy usłyszy zarzut kradzieży czy rozboju zadecyduje prokurator.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Joanna Strucinska
14 lipca 2016 14:14

Brawo!!!! Trzeba reagowac na ludzka krzywde!!!

Popularne
Ogłoszenia