22 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Uciekając przed policjantami spowodował kolizję

WiadomościUciekając przed policjantami spowodował kolizję

Piscy kryminalni na jednej z tamtejszych ulic zauważyli, że w corsie siedzi poszukiwany przez nich mężczyzna. 22-latek widząc policjantów ruszył z piskiem opon uszkadzając przy tym radiowóz. Funkcjonariusze pojechali za nim. W pewnym momencie zobaczyli, jak uciekający oplem wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Po chwili wyszedł z auta i zaczął uciekać. Został zatrzymany i ukarany mandatami na łączną kwotę 1700 złotych. Kierowca nie miał uprawnień do kierowania.

reklama

Kryminalni z Pisza zauważyli na ulicy Sikorskiego w Piszu stojący pojazd marki Opel Corsa. Za kierownicą siedział młody mężczyzna podobny do poszukiwanego. Jeden z funkcjonariuszy chciał podejść do zaparkowanego samochodu. W tym momencie 22-latek zorientował się, że jest to policjant i ruszył z piskiem opon uszkadzając przy tym radiowóz. Kryminalni natychmiast pojechali za nim.

W pewnym momencie na ulicy Pisowody, w miejscowości Jagodne, zobaczyli, że jadący oplem na łuku drogi, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Kierowca wyszedł z samochodu i zaczął uciekać do lasu. Po chwili został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

reklama

W trakcie wykonywanych czynności kryminalni potwierdzili, że 22-letni mieszkaniec piskiej gminy był poszukiwany.

Za spowodowanie kolizji, kierowanie pojazdem bez uprawnień oraz za jazdę z prędkością niezapewniającą panowania nad pojazdem kierowca został ukarany mandatami na łączną kwotę 1700 złotych.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Marcin Janczewski
13 lipca 2016 06:30

Damian Putno

Marek Ptasznik
12 lipca 2016 19:48

Kurczę nie napisaliście nic o nowej dziurze na Leonharda. Myślę, że to ważniejsza informacja… 21 i pół tysia polubień i tak to wykorzystujecie?…

Polecane