fbpx
15 C
Olsztyn
piątek, 22 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Uszkodził drzwi do mieszkania. Bał się reakcji żony więc wymyślił włamanie

WiadomościUszkodził drzwi do mieszkania. Bał się reakcji żony więc wymyślił włamanie

O tym, że kłamstwo ma krótkie nogi przekonał się 29-letni mieszkaniec Braniewa. Pijany mężczyzna najpierw uszkodził drzwi do swojego mieszkania, a następnie w obawie o reakcję żony wezwał patrol twierdząc, że ktoś włamał się do środka. 29-latek dodał również, że skradziono mu wiertarkę. Policjanci ustalili jednak, że nigdy jej nie posiadał. Funkcjonariusze przypominają – składanie fałszywych zeznań jest karalne!

reklama

W niedzielę nad ranem (12.06) 29-letni mieszkaniec Braniewa powiadomił policjantów o włamaniu. Przybyłym na miejsce funkcjonariuszom zgłaszający oznajmił, że ktoś uszkodził drzwi do jego mieszkania, a następnie zabrał ze środka wiertarkę o wartości 700 zł.

Jeszcze tej samej nocy kryminalni przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie, a następnie przeprowadzili oględziny. Funkcjonariusze przeczuwali jednak, że przebieg zdarzenia mógł być zupełnie inny od tego, który przedstawił im 29-latek.

reklama

Dzień później kryminalni odkryli prawdę, a zgłaszający przyznał się, że do żadnego przestępstwa nie doszło. Policjanci ustalili, że mężczyzna w nocy z 11 na 12 czerwca br. spożywał ze znajomymi alkohol. Kiedy około godz. 1:00 wracał do mieszkania, poniosły go emocje i kopnął w drzwi uszkadzając zamek. 29-latek bał się reakcji swojej żony, więc nie czekając długo wymyślił kradzież z włamaniem. Mężczyzna dodał, że nieznana osoba zabrała również jego wiertarkę, której jak się później okazało, nigdy nie posiadał.

reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Micheal
21 czerwca 2016 16:44

Alrghit alright alright that’s exactly what I needed!

Joanna Jaworska
16 czerwca 2016 05:43

Braniewo

Polecane
Ogłoszenia