fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Przyszła z synem na badanie. Miała prawie 4 promile

OlsztynPrzyszła z synem na badanie. Miała prawie 4 promile

Do policyjnej interwencji doszło w Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Piszu, której pracownik zgłosił całą sytuację. Sprawą nietrzeźwej matki zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich.

reklama

W środę (16.09) około godz. 10 policjanci zostali wezwani do Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Piszu. Ze zgłoszenia pracownika tej instytucji wynikało, że do poradni przyszła pijana matka z dzieckiem. Na miejscu policjanci zastali 42-letnią mieszkankę Orzysza, która przyjechała na badanie psychologiczne z 11-letnim synem. Kobieta była w obecności sąsiada.

W trakcie rozmowy policjanci od razu poczuli wyraźny zapach alkoholu od kobiety oraz jej znajomego. – Funkcjonariusze przewieźli te osoby do komendy, aby sprawdzić ich stan trzeźwości. Badanie 42-letniej matki wykazało 3,7 promila alkoholu w organizmie. Sąsiad natomiast miał blisko 2 promile. Kobieta powiedziała policjantom, że razem z sąsiadem dzień wcześniej piła alkohol na grillu – podaje Komenda Wojewódzka Policji z Olsztyna.

reklama
Zdewastowane tablice informacyjne stawiają pod znakiem zapytania bezpieczeństwo w Mragowie

Funkcjonariusze ustalili też, że najprawdopodobniej nie po raz pierwszy mieszkanka Orzysza opiekowała się synem, będąc pod wpływem alkoholu. 11-latek po zakończeniu badań w poradni został przekazany pod opiekę babci.

Sprawą pijanej matki zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Zdewastowane tablice informacyjne stawiają pod znakiem zapytania bezpieczeństwo w Mragowie
Ostrożnie na drogach leśnych: zderzenie ze zwierzyną grozi poważnymi konsekwencjami!
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji