fbpx
17 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Najmłodsi piłkarze mogą zagrać na Narodowym

OlsztynNajmłodsi piłkarze mogą zagrać na Narodowym

Do 25 września można się zapisywać do XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W ubiegłej edycji z województwa warmińsko-mazurskiego zgłoszonych zostało 1 167 dzieci.

reklama

Rywalizację o Puchar Tymbarku rozpocznie się na szkolnych boiskach i podwórkach całej Polski, a najlepsi zagrają na murawie Stadionu Narodowego – informuje Urząd Marszałkowski z Olsztyna. Tegoroczna edycja największego turnieju dla dzieci w Europie już po raz kolejny rozgrywana jest w trzech kategoriach wiekowych: U-8 (I klasa szkoły podstawowej), U-10 (II i III klasa), U-12 (IV i V klasa).

W rozgrywkach mogą wziąć udział szkoły podstawowe, uczniowskie kluby sportowe, Akademie Młodych Orłów oraz m.in. stowarzyszenia i fundacje. Mecze finałowe XVI edycji rozegrane zostaną 2 maja bezpośrednio przed finałem Pucharu Polski, natomiast rywalizacja w kategorii U-8 swój finał będzie miała na poziomie wojewódzkim.

reklama
W Olsztynie ustanowiono nowy rekord Polski!

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie wydarzenia (TUTAJ) lub Polskiego Związku Piłki Nożnej (TUTAJ).

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Olsztyński strażak mistrzem Polski
Historyczny występ zawodników z Olsztyna na Mistrzostwach Europy w pływaniu
Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji Marcin Kotowski: Nielegalny plakat wyborczy Janusza Cieszyńskiego już zdjęty?