fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 10 grudnia, 2022
reklama

Catering dietetyczny i moje zmiany na lepsze!

Materiał partneraCatering dietetyczny i moje zmiany na lepsze!

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Dieta pudełkowa okazała się dla mnie wielką zmianą na lepsze. Jak się okazało, pudełka, które zostały mi przywiezione do domu, zawierały nie tylko pyszne jedzenie, ale też lepszą organizację dnia. W tym poście chce podzielić się moją historią, którą przeszłam razem z cateringiem dietetycznym. Od kilku miesięcy regularnie otrzymuje swoje boxy, które pozytywnie zaskoczyły mnie już od pierwszego dnia. Teraz polecam je dalej.

Dieta pudełkowa- co można tam znaleźć?

reklama

Catering dietetyczny to propozycja na cały dzień. Pierwsze pudełko mogła otworzyć już na śniadanie. Wewnątrz czekała na mnie pyszna granola z dodatkiem owoców. Wcześniej mój dzień rozpoczynał się od zwykłej kanapki z serem lub szynką lub też bez żadnego śniadania. Poczułam znaczną różnicę, odkąd w mojej diecie pojawił się zdrowy posiłek na zdrowy start. Jedzenie pudełkowe dostarcza mi codziennie zbilansowany jadłospis, na który składa się pięć pudełek. Moje dania zawierają wszystkie składniki, jako że nie jestem wegetarianką ani też weganką. W pudełkach nie brakuje również warzyw oraz owoców w różnych postaciach.

Catering dietetyczny i moja dieta 1500kcal

Dieta 1500 kcal to ilość kalorii, która jest optymalna dla mojego wzrostu- 160cm oraz siedzącego trybu życia. Na co dzień nie wybieram się raczej na siłownię, a moim głównym środkiem transportu pozostaje auto. Jeśli chodzi o mój wygląd, to jestem w miarę zadowolona więc nie poszukuje rozwiązań, by zgubić kilka kilogramów. Chciałam, by moja dieta była przede wszystkim sposobem na zdrowe odżywianie, bez wyrzeczeń, które na dodatek jest pełne smaku. Catering pudełkowy pojawiał się codziennie przed moimi drzwiami, a jedzenie prosto z pudełka zaczęło być dla mnie zupełnie normalnie. Dieta pudełkowa Lublin stała się dla mnie powodem, dla którego nie muszę już tak często chodzić na zakupy. Kiedyś dostawałam także częstych napadów głodu, zwłaszcza na słodkie przekąski. Teraz już o tym zapomniałam. Regularne posiłki sprawiają, że napady wilczego głodu już mnie nie dotyczą.

Dieta pudełkowa- czy jest dla każdego?

reklama

Dieta pudełkowa to zdecydowanie mój osobisty faworyt, jeśli chodzi o odżywianie się. Wiem, że jestem w rękach profesjonalistów. Mój plan dnia dzięki temu jest także bardziej stabilny. Wiem, że codziennie o 7 mogę zjeść moje pyszne śniadanie. Co więcej, dieta pudełkowa z dostawą oferuje mnóstwo wariantów. W dedykowanej aplikacji można wykluczyć ze swojej diety produkty, których się po prostu nie lubi. Osoby, które mają uczulenie pokarmowe, również mogą z tego rozwiązania skorzystać. Warto tutaj nadmienić, że catering dietetyczny z dostawą oferuje atrakcyjne ceny. Miesięczny plan żywienia wypada znacznie korzystniej niż jedzenie w restauracji. Wiem, bo to przeliczałam! Koszty są adekwatne do wysokiej jakości oraz mnogości posiłków. Dzięki takiemu sposobowi odżywania się mam więcej czasu dla siebie. Nie zastanawiam już się nad tym, co jutro na obiad czy też, kiedy zrobić zakupy. Catering dietetyczny robi to wszystko za mnie. To moja nieoceniona pomoc w ciągu tygodnia.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama