6 C
Olsztyn
sobota, 24 lutego, 2024
reklama

Policja zakończyła poszukiwania zaginionego Daniela z Zatorza

OlsztynPolicja zakończyła poszukiwania zaginionego Daniela z Zatorza

Policjanci prowadzili poszukiwania zaginionego Daniela. 25-latek ostatni raz miał być widziany w czwartek przy ul. Żeromskiego w Olsztynie. Mężczyzna do dziś nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

reklama

Olsztyńscy policjanci prowadzili poszukiwania zaginionego Daniela. 25-latek ostatni raz miał być widziany w czwartek (29.09.2022) rano w miejscu swojego zamieszkania przy ul. Żeromskiego w Olsztynie. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu na najbliższymi.

W chwili zaginięcia najprawdopodobniej był ubrany w granatową kurtkę, pomarańczową bluzę z białym pasem, ciemne spodnie dresowe oraz czarne buty sportowe. Mężczyzna miał przy sobie także zielony plecak.

reklama

Dziś sytuacja znalazła swój finał. Mężczyzna został zauważony na ulicy. Policja wydała pilny komunikat: “Zakończyliśmy poszukiwania zaginionego 25-latka. Mieszkaniec Olsztyna został odnaleziony na ul. Zientary-Malewskiej. Mężczyzna jest już bezpieczny. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w poszukiwania”.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Agnieszka
2 października 2022 18:38

Czyli co się z nim stało?

Polecane
Ogłoszenia