17 C
Olsztyn
czwartek, 18 lipca, 2024
reklama

Policjanci zatrzymali 17-latka, który substancją żrącą oblał dwa zaparkowane samochody

WęgorzewoPolicjanci zatrzymali 17-latka, który substancją żrącą oblał dwa zaparkowane samochody

Policjanci zatrzymali 17-latka, który substancją żrącą oblał dwa zaparkowane samochody. Młody mężczyzna spowodował straty sięgające około 19 000 złotych. Mieszkaniec miasta już usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

We wtorek (27.09.2022 r.) węgorzewscy policjanci otrzymali informację od jednego z właścicieli, że zostały mu uszkodzone dwa samochody. Funkcjonariusze udali się na miejsce i potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że na prywatnej posesji sprawca oblał nieznaną substancją dwa pojazdy osobowe marki BMW i Toyota powodując uszkodzenia karoserii.

Kryminalni bardzo szybko ustalili kim jest sprawca i po kilku godzinach od zdarzenia zatrzymali 17-latka. Młodemu mężczyźnie przestawiono zarzut przestępstwa polegającego na uszkodzeniu dwóch samochodów i spowodowania tym samym szkód w wysokości 19000 zł. 17-latek tłumaczył funkcjonariuszom, że niszcząc samochody na parkingu chciał odreagować swoją złość na właścicielu bo nie zapłacił mu należnych pieniędzy za wykonana pracę.
Mieszkańcowi miasta grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

źródło: KPP Węgorzewo

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
lolo
29 września 2022 06:40

git czlowiek

Polecane