fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 10 grudnia, 2022
reklama

70-letni kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala

Kętrzyn70-letni kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie Kętrzyn- Mrągowo. Jak ustalili funkcjonariusze, kierujący samochodem marki VW Passat, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w drzewo.

reklama

70-letni kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, natomiast podróżująca z mężczyzną pasażerka na szczęście nie odniosła żadnych obrażeń.

Kętrzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek (23.09.2022) około godz. 09.00 na trasie Kętrzyn-Mrągowo. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki VW Passat, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w drzewo. 70–letni kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, natomiast podróżująca z mężczyzną pasażerka na szczęście nie odniosła żadnych obrażeń. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało, że był trzeźwy.
Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Zderzenie dwóch busów
reklama

źródło: KPP Kętrzyn

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama